Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

pokud také fandíte naší Bolce,  určitě teď držte palce: po čtyřech zápasech je stav semifinálové série vyrovnaný, Bolka bude tento týden bojovat ve středu v pražských Řepích a v pátek na domácím hřišti.

Připomínám, že za týden se s některými z vás uvidíme v kině Pilotů na promítání dokumentu Velké nic. Další naše HRkino, které jsme připravili přímo pro vás – naše kandidáty.

Vám všem přeju nejen pěkné čtení, ale i krásné jaro a pěkné Velikonoce!

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Udělejte si inventuru svých pracovních návyků

Je vlastně jedno, jestli se teprve chystáte nastoupit do první práce, nebo už za sebou máte spoustu let zkušeností. Tentokrát v naší poradně najdete přehled užitečných pracovních návyků, které vás posunout ve vaší kariéře. Vždycky je dobré vědět, jak na tom jste a na čem je třeba ještě zapracovat. A jestli vám v článku nějaká dovednost chybí, napište nám svoji zkušenost.

 

Zveme vás na cyklistický maraton

Letos pořádáme už 18. ročník Předvýběr.CZ Bike Maratonu Vysočina 2023. Tradiční závod se tentokrát jede už na jaře 27. května a má zcela novou trať: poctivý maratonský okruh 42,195 kilometrů převážně po polních a lesních cestách.

Rádi vás poslední májový víkend na Vysočině uvítáme. Kromě hlavního závodu máme připravené i kratší tratě pro cyklisty všech věkových skupin. Připravený je program pro děti i občerstvení pro celou rodinu.

Moc nás těší, že i letos přijede a odstartuje hlavní závod předseda Senátu Parlamentu České republiky Miloš Vystrčil, pod jehož záštitou už potřetí bike maraton pořádáme.

 

Jednou větou...

 

Děkujeme, že jste náš newsletter zase dočetli až do konce ;-)

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.