Tipy na volná místa najdete denně na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

doufám, že vás předmět e-mailu moc nezmátl. Měl jen symbolicky připomenout období, kdy jsme se v minulých letech těšili na prázdniny a dovolenou.

Těšíte se i letos? Budete si ji vůbec moct dovolit? Nebo vám pandemie totálně zamotala plány? Na to se ptáme v květnové anketě a vyhrát můžete dobrou knihu, která se na cesty vždycky hodí.

Turistikou začíná i dnešní rozhovor. Tak už vás nebudu zdržovat, přeju příjemné čtení i pěknou dovolenou.

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Máte kliku, když na ni narazíte!

Upoutávka je ze závěru rozhovoru, který vám dneska nabízímeBlanka Weisskopfová, členka představenstva firmy Tesla má totiž velmi vstřícná přístup ke kandidátům, kteří k ní přijdou na pohovor. Dočtete se i pár zajímavostí o slavné české značce, o jejím koníčku, kterým je turistika a geocaching a také se svěří s vlastními zkušenostmi s adopcí dětí.

 

Zjišťovali jsme, jak jste spokojení s průběhem pohovorů 

Vlastně vám patří náš velký dík za spolupráci! Letos jsme začali pravidelně zjišťovat, jaké jsou vaše zkušenosti s výběrovými řízeními, do kterých se našim prostřednictvím hlásíte. Snažíme se tak zlepšovat svoje služby vám i zaměstnavatelům a také zprostředkovávat zpětnou vazbu, která je mnoha firmám pořád ještě cizí. Zjistili jsme, že každý druhý zájemce o práci nedostane žádnou reakci.

 

Jednou větou...

 

Na dovolenou s knihou

V českých zemích se snad s dovolenou nespojuje žádný jiný slogan tak pevně! Proto jsme čtení a cestování spojili v květnové anketě, ve které se snažíme zmapovat, co udělala pandemie s vašimi prázdninovými plány. Jako vždycky prosíme o vyplnění online dotazníku a to nejpozději 29. května.

Partnerem ankety je nakladatelství Jan Melvil. Pro tři výherce máme tentokrát knihu profesora Roberta Plomina Kód života, který se zabývá tím, jestli naši osobnost vytváří víc vrozené dispozice nebo prostředí, kde žijeme.

V dubnu balíčky od Pražské čokolády vyhráli Milan Hlavín, Michal Kuráň a Ludmila Šmakalová. Věříme, že všem obdarovaným chutnala a udělala radost.

 

Dočetli jste do konce. Díky za to a na shledanou zase před prázdninami!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.