Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

v dnešním newsletteru najdete hned několik dobrých zpráv: například, že zaměstnavatelé podstatně zlepšili svoji komunikaci se zájemci o práci nebo možnost vyhrát kvalitní belgické pralinky, když se zapojíte do jednoduché ankety.

A pokud zrovna hledáte lepší práci, na našem webu najdete desítky nejnovějších volných míst z nejrůznějších oborů. Nebo pojďte pracovat k nám do Předvýběru.CZ!

Přeju vám hezké čtení a prima blížící se říjnový svátek vzniku našeho státu.

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Víte, co o sobě při hledání práce nemusíte říkat?

Je hodně věcí, které byste o sobě budoucímu možnému zaměstnavateli měli říct, pokud se chystáte změnit zaměstnání. Obecně jsme pro maximální otevřenost, ale na některé otázky nemusíte odpovídat. Víte, které to jsou? Co je a co není tabu prozradí další díl naší poradny.

 

Dva ze tří zájemců o práci dostali zprávu, jak dopadli u pohovoru 

Takovou zkušenost mají uchazeči, kteří v září hledali práci prostřednictvím Předvýběru.CZ: 62 % jich dostalo zpětnou vazbu minulý měsíc a první čísla za říjen ukazují, že komunikace zaměstnavatelů se zlepšuje. Přitom od jara se index, který sledujeme už téměř dva roky, neustále zhoršoval a v srpnu dokonce klesl na nejnižších 40 %. Je dobře, že si firmy začínají uvědomovat, že i neúspěšný zájemce o práci má vliv na pověst zaměstnavatele.

 

Jednou větou...

 

 

Vyhrajte pralinky Rudolf Braun -1899- 

Chystáte se ještě letos nebo příští rok změnit práci? To jsou témata naší nejnovější ankety, s jejímiž výsledky vás příště seznámíme.

Vyplňte online dotazník nejpozději příští úterý 26. října a tři z vylosovaných respondentů odměníme belgickými pralinkami Rudolf Braun -1899-.

Dvě dobré zprávy: dočetli jste do konce a v listopadu vám pošleme další novinky.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.