Pokud se vám email nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

vítám vás u májového newsletteru ‒ určitě se stejně jako já těšíte, až zase začne svítit sluníčko, ale deštivé počasí je zase ideální pro čtení.

Tentokrát vaší pozornosti doporučuju rozhovor s naším nejlepším obchodníkem roku, pro budoucí maminky máme jednoduché rady, jak vyřešit změnu práce během těhotenství a pro všechny, koho zajímá LinkedIn, tip na zajímavou studii a konferenci.

A pokud hledáte práci, nezapomeňte, že na našem webu přidáváme nové nabídky prakticky každý den. 

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel
Předvýběr.CZ


Chcete být dobrým obchodníkem? Víme, jak na to!

Pokud uvažujete o kariéře v prodeji služeb, mohl by vás inspirovat rozhovor s Tomášem Kašparem, který v Předvýběru.CZ s přestávkami pracuje už sedm let. Vystudoval sociologii, začal u nás pracovat během studia jako obchodní konzultant s tím, že si po škole najde práci jako firemní personalista, ale nakonec změnil názor a dnes je to náš nejlepší obchodník roku. Přečtěte si o jeho vztahu k obchodu, ale i snaze o vlastní podnikání či třeba městě, kam by se rád někdy vydal.


#HRporadna: Dostala jsem skvělou pracovní nabídku, ale ‚jsem v tom‘. Mám to říct?

Nejnovější díl seriálu, který píšeme společně s online deníkem Tyinternety.cz, se zabývá otázkou, která trápí mladé ženy. Dali jsme dohromady tři jednoduché rady, jak změnit práci na začátku těhotenství ‒ třeba se vám můžou hodit. V souvislosti s mateřstvím by vás mohl zajímat i článek na iDnes.cz, podle kterého Češky tráví s dětmi na rodičovské dovolené velmi dlouhou dobu ve srovnání se světem.


Jednou větou...


Děkujeme za dočtení, další novinky vám pošleme zase za měsíc.

Předvýběr.CZ s.r.o. | Na Kozačce 7/1289 | 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

 Facebook  Instagram  Twitter  LinkedIn

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.