Pokud se vám email nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

na to, že léto má být „okurkovou sezónou“, se toho děje v personalistice docela dost, nemáte pocit?

Od prvního padla karenční doba, takže teď se můžeme těšit, že v práci zase přibude simulantů, děsí nás média. Co myslíte vy, stane se to? Pojďte o tom diskutovat do naší skupiny Pracovní rybník na LinkedInu (pokud ještě nejste členy, rádi vás tam přivítáme). Po deseti letech je to velká změna, tématu jsme proto věnovali i červencovou anketu, ve které můžete vyhrát poukázky pro dva do Motýlího světa Papilonia v centru Prahy.

V situaci, kdy na trhu práce vládne dramatický nedostatek lidí, je průzkum vypovídající o tom, že tři pětiny zaměstnanců se cítí špatně zaplacení varovným signálem pro každého zaměstnavatele. Umíte si udržet svoje lidi? Pokud zrovna hledáte nové kolegy, rádi vám s tím pomůžeme, stačí odpovědět na tento mail, případně využijte náš kontaktní formulář.

Srdečně vás také zvu na srpnovou #HRsnídani k zaměstnávání cizinců a přeju vám fajn čtení!

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel
Předvýběr.CZ


Personalistkou chtěla být už od gymnázia

Jako dítě sice chtěla být zpěvačkou a učitelkou, ale už na gymnáziu se rozhodla, že bude personalistkou. A dělá to dobře! Dneska už čtrnáct let Lenka Kočárková pracuje jako personální šéfka Auto Jarov a v dalším z našich rozhovorů se dozvíte, že je sice špatnou řidičkou, ale auta miluje. Pochopitelně ale i spoustu podstatnějších věcí, třeba že v automobilové branži se hodně myslí na budoucnost, že na Jarově se hodně snaží o lidský přístup a skvělou atmosféru a že tady nemají problém zaměstnávat lidi s hendikepem. Tím červencový rozhovor vlastně začíná...


Chcete poradit se zaměstnáváním cizinců?

V pořadí letos třetí #HRsnídaně se bude věnovat podmínkám zaměstnávání cizinců z Evropské unie i mimo ni. Pravidla nám přiblíží Gabriel Otřísal, partner firmy CzechRelocate, se kterou akci pořádáme společně se společností Tifra Services, která poskytuje služby expatům a podnikům, které je zaměstnávají. Srdečně vás zveme na snídani do hotelu Green Garden na Fügnerově náměstí v Praze 28. srpna od 9 hodin. Akce je pro naše klienty zdarma, pro ostatní zájemce za 990,- Kč + DPH. 


Jednou větou...


Anketa: Vyjádřete se ke zrušení karenční doby a vyhrajte exotický zážitek s motýly!

Skvělý zážitek můžete vyhrát, pokud odpovíte na otázky červencové ankety. Jejím partnerem je Motýlí dům Papilonia, který najdete na pražských Příkopech v hračkářství Hamleys. Pro pět vylosovaných výherců máme volné vstupenky pro dva

Na ploše 150 m² zde shromažďují stovky živých exotických motýlů. Inspirací pro stylizaci expozice byl kambodžský chrám Angkor Vat, motýli pocházejí ze všech koutů světa – např. z deštných pralesů Mexika, Jižní Ameriky, jihovýchodní Asie, subsaharské Afriky či z Austrálie. Zrovna minulý týden se tady vykuklil největší motýl na světě, pěknou reportáž si můžete přečíst v Blesku.

Tématem ankety je tentokrát karenční doba, která byla po deseti letech fungování v červenci zrušena. Jednoduchý dotazník můžete vyplnit online, raději hned, ale nejpozději do 31. července.

Výherkyněmi Dějin Česka z minulé ankety se staly Leona Grégrová, Kamila Hájková a Kateřina Fišerová. Srdečně blahopřejeme!


Díky, že jste dočetli až do konce, k dalšímu čtení vás pozveme ve druhé polovině prázdnin.

Předvýběr.CZ s.r.o. | Na Kozačce 7/1289 | 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

 Facebook  Instagram  Twitter  LinkedIn

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.