Pokud se vám email nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

opravdu mám radost, že už se výrazně prodlužují dny a sluníčko svítí čím dál častěji. Zase bude víc času na sport a jiné záliby. A co vy - taky se těšíte na jaro?

Děkuju vám za všechny hlasy, které jste minule poslali florbalovému útočníkovi Jiřímu Curneymu do ankety Sportovec roku. I díky vám v mladoboleslavském žebříčku obhájil třetí místo.

Ať už bydlíte v Praze, Brně, Plzni, Ostravě nebo kterémkoli jiném velkém městě, nebo naopak na malé vesničce v horách, velmi pravděpodobně nepracujete hned za rohem svého bydliště. Dojíždění za prací je tématem dnešní ankety - ve které můžete vyhrát pětisetkorunový voucher na jízdy s taxíky Liftago.

Přeju vám prima čtení, trochu štěstí v losování a ještě víc v životě a hezké jaro!

S upřímným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel
Předvýběr.CZ


Majitelé a personalisté firem mají pro fluktuanty pochopení

Pro 8 z 10 lidí je nálepka „fluktuant“ velmi negativní, ukázal průzkum, který pro nás v lednu uskutečnila agentura STEM/MARK. Jak to často bývá, všechno je otázka správných slov - při jinak položené otázce na stejné téma souhlasilo 44 % dotázaných, že označení fluktuant dneska už není tak negativní. To ale znamená, že většina z nás častou změnu zaměstnání vnímá spíš špatně. Zajímalo nás, co si o tom myslí zaměstnavatelé a tak jsme udělali průzkum i mezi nimi. V článku na webu Tyinternety.cz se dočtete, že zaměstnavatelé mají pro změnu práce daleko větší pochopení.


Zajímá vás vzdělávání? Přijďte na konferenci!

Jako partneři konference vás srdečně zveme na šestý ročník konference Neurověda ve vzdělávání 2019. Koná se v Praze 3. dubna a dozvíte se tam o inovativních formách vzdělávání, které jsou založené na poznatcích neurovědy. Konference se tradičně účastní mj. i personalisté, koučové či manažeři vzdělávacích středisek, součástí jsou i zajímavé workshopy. 


Jednou větou...


Vyzkoušejte Liftago. I když třeba pracujete za rohem

Únorovým partnerem ankety je Liftago Taxi. Dost bychom se divili, kdybyste o progresivní službě objednávání taxi prostřednictvím mobilní aplikace ještě neslyšeli - jezdí už v 9 českých městech a do dalších se chystá. Dneska máte šanci komfortní službu otestovat - pro pět vylosovaných účastníků ankety máme připravený voucher na vyzkoušení Liftago Taxi v hodnotě 500 Kč..

Přizpůsobili jsme tomu i téma ankety - zajímá nás, jak daleko dojíždíte do práce, čím jezdíte a jestli by vás zajímala práce blíž bydlišti. Prosíme, vyplňte online dotazník nejpozději 28. února.

V lednu jste soutěžili o sadu tří publikací Relaxační bludiště, jejich šťastnými výherci jsou Jana Drchalová, Andrea Zdvořáková a Jaromír HrubýKnížky jsou na cestě, srdečně blahopřejeme!


A to jsou poslední písmenka končící zimy, příští newsletter vám pošleme už na jaře :-)

Předvýběr.CZ s.r.o. | Na Kozačce 7/1289 | 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

 Facebook  Instagram  Twitter  LinkedIn

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.