Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

určitě už víte, že mám ke kolům blízko. Dneska vám chci představit výzvu Kolo pro Adama, kterou jsme také podpořili. Čtrnáctiletý handicapovaný cyklista Adam Kuthan a další invalidní děti a parta podporovatelů nepřetržitě pět dní pošlapou do pedálů, aby získali speciální kola pro znevýhodněné děti. Předem díky, jestli se také přidáte, ať už přímo nebo třeba finančním příspěvkem.

A nepřehlédněte naši soutěž, kterou jsme tento týden spustili: ať už sami hledáte práci, nebo o tom jenom uvažujete, zapojte se a dejte vědět i lidem ve svém okolí. Můžete vyhrát pěkné ceny.

S krásným letním pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Najdi si přes léto práci a vyhraj!

Možná uvažujete o změně práce, ale pořád se nemůžete rozhodnout. Teď je přitom ideální situace pro změnu zaměstnavatele. Tak se toho nebojte a zapojte se do soutěže Předvýběru.CZ a pošlete nám svoje CV do konce července. Navíc můžete vyhrát kapesní projektor Philips za víc než 18 tisíc korun nebo předplatné časopisu Mladý svět. Podrobnosti najdete v článku na iDnes.cz ‒ a moc díky, když dáte o soutěži vědět i svým kamarádům nebo kolegům přeposláním mailu nebo sdílením na facebooku, instagramu, linkedinu nebo twitteru.

 

Slaví dvojitou výhru: florbalové zlato a práci v bezva partě 

Vítězství klubu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav v Superlize nás inspirovalo k tomu představit vám útočníka týmu Daniela Šebka, který u nás před čtvrt rokem nastoupil jako obchodní konzultant a našel u nás nejenom práci, ale i bezva partu. Jeho pocity těsně po vybojování mistrovského titulu i to, jak se u nás cítí, si přečtěte v červencovém rozhovoru.

 

Jednou větou...

 

 

Červencový newsletter končí, ale prázdnin ještě zbývá víc než půlka. Už jste měli dovolenou? Užívejte si léto a brzy zase na shledanou!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.