Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

 
 

Pěkné dopoledne,

už jste napsali Ježíškovi svoje vánoční přání? V dnešním newsletteru vám prozradíme, o kolik vyšší výplatu můžete čekat v příštím roce.

Také se chci pochlubit našim novým kolegou, profesionálním fotbalistou Michalem Hellem. Kvalitní posila našeho týmu. Určitě je „do hry“.

A jestli patříte mezi „každého druhého“, kdo chce příští rok změnit práci, podívejte se už teď na náš web, jestli tam nečeká přesně práce podle vašich představ. 

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel Předvýběr.CZ


Do našeho týmu nastoupil profesionální fotbalista

Máme z něho radost, je pracovitý a rychle mezi nás zapadl. Od září u nás pracuje Michal Hell, který dráhu fotbalisty začínal v pražské Slavii, v současnosti obléká dres obránce králodvorského týmu Cábelíků. Snažíme se pomoct mu rozvíjet budoucí kariéru, až už se nebude moct věnovat sportu. O což se v případě jiných sportovců snažíme i jako partner Hráčské fotbalové unie. Přečtěte si rozhovor s naším nováčkem, který nikdy nechtěl být kosmonautem ani popelářem, ale vždycky jenom kopat do míče.


Každý druhý z vás chce příští rok novou práci

Ukázala to říjnová anketa, podle které 48 % z vás v příštím roce pravděpodobně změníte práci. S tím vám moc rádi pomůžeme ‒ vyberte si na našem webu z aktuální nabídky, nebo nám pošlete svoje CV, pokud ho ještě nemáme nebo víte o kamarádovi, který o změně uvažuje. A kolik budete v příštím roce brát? V průměru si představujete osmiprocentní růst, zaměstnavatelé ovšem počítají se zhruba pěti procenty navíc.


Jednou větou...

Anketa: Vyhrajte pravou belgickou!

Vánoce a čokoláda k sobě patří. Můžete vyhrát jednu ze tří kolekcí ručně vyráběné belgické čokolády RUDOLF BRAUN -1899- od partnera ankety SPO Trade International s.r.o., která značku do Česka dováží. Čokoládu můžete sledovat i na facebooku.

Anketní online dotazník vyplňte ideálně hned, nejpozději ale do 29. listopadu.

V minulém kole vyhráli poukázky do knihkupectví Kanzelsberger Eva Recmanová (500 Kč), Martina HolekováOndra Beranek (oba za 200 Kč). Blahopřejeme! 


A to je pro dnešek konec, další zprávy vám pošleme uprostřed adventu.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, klikněte zde.