Tipy na volná místa najdete denně na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

doufám, že si skvěle užíváte prázdniny nebo dovolenou. Počasí tomu přeje a v celém Česku je tolik krásných míst, kam se dá cestovat!

Dneska se v newsletteru dozvíte, kdo vyhrál rodinné karty k poznávání severočeské Malé Paříže a nově můžete vyhrát balíček party her od českého výrobce Dino. Určitě je znáte, třeba díky dřevěným kostkám s obrázky nebo oblíbené tatrovce z plastu.

Podle našeho nejnovějšího velkého průzkumu každý pátý zaměstnanec uvažuje o změně práce ještě do konce roku. Jestli k nim taky patříte, vyberte si z volných míst na našem webu nebo nám pošlete svůj aktuální životopis.

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

I hřbitov je dobrý tip na výlet

Přijde vám to morbidní? Tak to jste ještě neslyšeli o dark tourismu! O hřbitovech jsme si povídali s Martinem Červeným, dnes zástupcem ředitele Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy, který v minulosti byl šéfem Správy pražských hřbitovů. V rozhovoru se kromě jiných věcí dočtete o zajímavých aplikacích a projektech nebo na který hřbitov stojí za to vyrazit a proč.

 

Důležitější je dobrý tým a dobrý šéf 

I když koronavirus na trhu práce dočasně trochu ubral volných pracovních příležitostí, do konce roku chce 6 % z vás změnit práci a dalších 14 % lidí o tom uvažuje. Ukázal to průzkum, který pro nás zpracovala agentura STEM/MARK a exkluzivně prezentovala Mladá fronta Dnes. „Dobrá výplata“ se stala méně důležitým faktorem, naopak roste důležitost lidí, se kterými pracujete. „V kostce řečeno, lidé si víc cení vztahů na pracovišti a současně vnímají změnu práce věcněji,“ shrnuje šéf Předvýběru.CZ František Boudný. Pokud si chcete procvičit angličtinu, souhrn průzkumu vydal i portál Expats.cz.

 

Jednou větou...

 

Přibalte si na výlet hru pro celou rodinu

Balíček dvou party her od české rodinné firmy Dino můžete vyhrát v naší pravidelné online anketě. Pro pět účastníků máme od partnera soutěže únikovou hru Exit Tajná laboratoř a asociační zábavnou hru Kdo páruje vyhrává.

A navíc od 22. do 31. července můžete na jejich e-shopu mojedino.cz nakoupit s 20% slevou všechny party hry vhodné k letní grilovačce, posezení s přáteli i na rodinnou dovolenou. Stačí jen zadat v košíku vaší objednávky slevové heslo DINOPARTY20.

Dino určitě znáte. V Podkrkonoší vyrábí tradiční obrázkové dřevěné kostky, v Liberci legendární plastovou tatrovku a v Mnichově Hradišti české hry a puzzle pro celou rodinu. No řekněte sami, kdo by neznal tradiční Dostihy a sázky! I přes toto nelehké období se rodinný podnik drží na nohou a pracuje na kvalitní zábavě pro děti i rodiče.

Červencová anketa má jen dvě otázky a týká se mezd. Online dotazník vyplňte zde; raději hned, ale nejpozději 24. července.

Rodinnou kartu od VisitTeplice minulý měsíc vyhráli Andrea Svobodová, Miloslav Šafránek a Jaroslav David. Gratulujeme jim a přejeme pěkný prázdninový pobyt.

 

Jste na konci. Užijte si sluníčko a cestování, další zprávy dorazí ve druhé půlce prázdnin.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.