Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

mám velkou radost! Naší florbalové Bolce se povedlo i v letošním Superfinále obhájit titul mistrů. Patří jim za to velký dík!

Dík patří i vám, že s námi spolupracujete: pokud jsme vás prezentovali novému zaměstnavateli, voláme vám, abychom zjistili, jestli vám zaměstnavatelé dávají vědět, jak jste dopadli. A jak se dočtete v dnešním newsletteru, situace se zlepšuje.

Pokud zrovna uvažujete o lepší práci, vyberte si ji na našem webu, který průběžně aktualizujeme.

A jestli rádi jezdíte na kole, zvu vás ve středu 4. května na první #HRbike: vyrazíme z pražské Výtoně na Karlštejn.

S upřímným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Máme další zlato!

Tým Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav nastoupil druhou dubnovou sobotu v pražské O2 areně proti Tatranu Střešovice. Letošní Superfinále bylo napínavé: ve čtrnácté minutě naši dali první gól, soupeř vyrovnal až ve druhé třetině, vítězné skóre 2:1 přineslo až prodloužení. Z vítězství Bolky máme obrovskou radost. Už týden před ním jsme oznámili prodloužení generálního partnerství na další tři sezóny.

 

I díky vám víme, že se zaměstnavatelé zlepšují

Už třetí rok sledujeme chování zaměstnavatelů: a vy nám v tom pomáháte. Každý měsíc voláme některým z vás, kteří jste byli na pohovoru, abychom zjistili, jestli vám firmy dávají vědět, jak jste dopadli. Máme dobrou zprávu: každý druhý zájemce o práci dostane nějakou zprávu. Index zpětné vazby za první čtvrtletí dosáhl 52 %, což oproti stejnému období loňského roku znamená zlepšení o tři procentní body.

 

Fandíte pomoci a zaměstnávání Ukrajinců

Češi mají k Ukrajincům kladný vztah: téměř šestina lidí je ráda, že u nás žijí a čtyři z deseti by je dokonce brali i za kolegy v práci, ukázala čísla, která pro nás sesbírala agentura Data Collect. Co dalšího průzkum ukázal si můžete přečíst v online deníku SeznamZprávy.cz.

 

Zveme vás na setkání HR alumni Vysoké školy ekonomické

Ve čtvrtek 28. dubna od 18 hodin společně s katedrou personalistiky VŠE pořádáme v učebně RB 210 setkání a panelovou diskusi. O aktuálních tématech HR si budeme povídat se Štěpánkou Zdvořákovou, HR ředitelkou firmy Schindler, s Martinem Jeřichou, ředitelem společnosti Broadridge a s Petrem Pawlicou, majitelem stejnojmenné rodinné firmy, společně s hostiteli Markem Stříteským, vedoucím katedry a jeho zástupkyní Kateřinou Legnerovou. Přijďte, i pokud jste absolvovali jinou školu, Srdečně vás zveme!

 

Jednou větou...

 

A to je pro dnešek všechno, ozveme se zase v květnu. Díky, že nás čtete.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.