Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

rád bych vám popřál klidný advent, krásné a spokojené Vánoce a hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2023!

I v něm vám rádi pomůžeme najít lepší práci, pokud se rozhodnete pro změnu. Náš poslední průzkum ukázal, že stejně jako vy i zaměstnavatelé počítají s růstem výplat.

Do dnešního newsletteru jsme připravili předvánoční rozhovor s empatickou Dobrou vílou, která pomáhá dětem. Určitě si ho přečtěte! A asi víte, že pro mě je srdcovka naše florbalová Bolka ‒ k poslechu nabízím nejnovější podcast, do kterého tentokrát pozvali mě.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Dobrá víla už má víc než sto dětí

V roce 2015 založila Angelika Nevěřilová spolek Dobré víly dětem, který se řídí mottem „obejmutí je víc než hračka“ a snaží se dát dětem z dětských domovů to, co nedostávají od vlastních rodin. Empatická šéfka neziskovky má dvě vlastní děti, s úsměvem ale říká, že pod svými křídly jich vlastně má už víc než stovku. Předvýběr.CZ spolek už třetím rokem podporuje a tak je pochopitelné, že jsme se rozhodli představit Angeliku v předvánočním rozhovoru.

 

Říct „ty vole“ je jednodušší než „vy vole“

I to je jeden z důvodů, proč je lepší si v práci vykat než tykat. V českém prostředí jsou formálnější pravidla daná etiketou bezpečným způsobem, jak v komunikaci s kolegy neudělat chybu. Záleží ale na firemní kultuře a na vztazích v týmu. Jak si poradit se zdánlivě jednoduchou věcí, kdo komu nabízí tykání nebo jak ho odmítnout, aniž byste někoho urazili, si přečtěte v dalším dílu naší online poradny.

 

Jednou větou...

 

Přejeme vám hodně štěstí, zdraví a úspěchů do nového roku 2023 a i v něm se těšíme na shledanou u našich newsletterů o lidech a práci.

 

Belgické pralinky Rudolf Braun za účast v listopadové anketě vyhráli Hanna Synetská, Marcela Pelclová a Pavel Přidal. Blahopřejeme jim!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.