I v příštím roce najdete novou práci na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

příští rok bude dobrý. Třeba i proto, že devět z deseti z vás odpovědělo v minulé anketě, že vám firemní školení pomáhají v dalším rozvoji a 75 % zaměstnavatelů plánuje věnovat vzdělávání v příštím roce větší pozornost.

A taky si to po letošku všichni zasloužíme! Stejně tak jako dobrou práci. Pokud uvažujete o změně, vyberte si ještě teď z desítek zajímavých nabídek.

Užijte si krásné a štědré Vánoce a přeju vám úspěšný a zdravý nový rok!

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

78 % firem letos bude rozdávat dárky zaměstnancům

To je dobrá zpráva na konec roku, v osmi z deseti firem se můžete těšit, že vás zaměstnavatel obdaruje, ukázal nás nedávný online průzkum. Navíc jenom čtrnáct procent firem se letos chystá na dárcích šetřit. Nejčastěji dostanete dárek do 500 korun. Podrobnosti najdete v infografice na našem facebooku - neváhejte připsat komentář, co letos dostanete vy.

 

Dobré víly spustily online aukci na pomoc dětem

Ještě nemáte všechny dárky pod stromeček? Máme pro vás skvělý tip! Dobré víly teď právě pořádají předvánoční online dražbu věcí od zajímavých osobností. V nabídce je například fotografie z natáčení Večerníčka na Střeše Lucerny od výherce Czech Press Photo Lukáše Bíby, kniha Kmeny 90 od Vladimíra 518, limitovaný vinyl Toxique s podpisem Kláry Vytiskové, deska Tomáše Kluse s věnováním, obrazy pěti autorů z dětských domovů nebo komentovaná prohlídka Novoměstské radnice či kostela Svaté Ludmily na náměstí Míru. Svůj dárek si můžete vybrat na webu aukce.dobrevily.cz až do 13. prosince.

Letos jsme se rozhodli Dobré víly také podpořit. Jak moc jsme mezi sebou vybrali se pochlubíme v příštím newsletteru.

 

Jednou větou...

 

Vyhrajte kvalitní belgickou čokoládu nebo láhev dobrého vína

Patří už k naší dobré tradici, že vám na závěr roku dáváme možnost vyhrát kolekci ručně vyráběné belgické čokolády RUDOLF BRAUN - 1899 - díky jejímu dovozci, firmě PENTAMEX TRADE, která do předvánoční ankety věnovala balíčky pro tři výherce. Čokoládu můžete sledovat i na instagramu, kde se navíc můžete zapojit do další soutěže o poukaz v hodnotě 2021 korun!

A také můžete vyhrát tři lahve vína od Dobré nálady, našeho vrchního dodavatele vína pro všechny akce, které pořádáme (a těšíme se už teď na ty, které plánujeme pro rok 2021). Je to náš nejstarší dodavatel, se kterým spolupracujeme od samého vzniku Předvýběru.CZ.

Dotazník je tentokrát opravdu jednoduchý, máme na vás jedinou otázku: jakou změnu výplaty čekáte v příštím roce? Odpovědět můžete online nejpozději 4. ledna.

Poukázky knihkupectví Kanzelsberger v hodnotě 500 korun vyhráli Alena Tůmová, Michal Vostatek, Jiří Jágr, Kateřina Sladká a Šárka Floriánová. Blahopřejeme a věříme, že jste je vyměnili za krásné knížky.

 

Přejeme vám krásné Vánoce a skvělý nový rok 2021!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.