Pokud se vám email nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

vítám vás u „novoročního“, tedy letos prvního newsletteru. Věřím, že v něm opět najdete užitečné nebo inspirativní informace.

Určitě si pamatujete, že jsme partnery úřadujících mistrů Technology Florbal Mladá Boleslav. Rád bych vás poprosil o hlas pro jejich skvělého útočníka Jiřího Curneyho v místní anketě Sportovec roku - je to jenom jedno kliknutí a momentálně je třetí v pořadí (anketa je na webu v levém sloupci dole).

Zajímat by vás mohl průzkum, který pro nás v polovině ledna uskutečnila agentura STEM/MARK. Cílem bylo zjistit, jak v dnešní době lidé vnímají „fluktuantství“. Podrobnosti najdete na našem facebooku.

Mám radost, že se spolu budeme setkávat i v dalším roce a pokud máte nějaký nápad nebo potřebujete poradit s prací, neváhejte a ozvěte se.

S upřímným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel
Předvýběr.CZ


Jak vypadá ideální zaměstnanec?

Jeho odpověď na otázku, co na lidech nejvíc oceňuje, pro vás může být nadmíru užitečná. Proč? Vladimír Kočí je zkušený personální manažer a jeho rada by vám měla dodat kuráž nebát se v práci samostatně uvažovat. Vyplatí se to! Jinak Vladimír je druhým ze spoluvlastníků Předvýběru.CZ a po listopadovém rozhovoru s Františkem Boudným, který je tváří naší značky, jsme se rozhodli vyzpovídat i druhého muže, který je spíš v pozadí. Rozhovor o podnikání, o sociálních sítích, o budoucnosti světa IT si můžete přečíst na našem facebooku.


Předali jsme šek Toníkovi

V polovině ledna jsme předali šek na 30.000 Kč Nadačnímu fondu Toník jako výsledek sbírky našeho týmu. Mrkněte na fotku - a kdybyste se chtěli přidat, můžete tak učinit prostřednictvím dárcovského portálu Darujme.cz - dočtete se tam i o dětech, kterým už Toník pomohl.


Jednou větou...


Anketa pro relaxaci vašeho mozku

Zajímá nás i váš pohled na změny zaměstnání, proto jsme fluktuaci věnovali lednovou anketu.

Partnerem lednové ankety je Nakladatelství Jan Vašut a tři z účastníků odměníme sadou tří publikací Relaxační bludiště - cvičení mozku od 6 do 99 let.

K získání výhry stačí odpovědět na pár otázek prostřednictvím online dotazníku nejpozději do 29. ledna, a pak samozřejmě trocha štěstí při losování. 

Kolekci belgických pralinek Rudolf Braun v prosinci vyhráli Jitka Skalická, Alena Veselá, Jiří Janků, Michal Vostatek a Martin Baláž. Všem blahopřejeme a přejeme dobrou chuť!


Dočetli jste do konce, děkujeme za pozornost a za měsíc se zase ozveme :-) Hodně uspěchů v roce 2019!

Předvýběr.CZ s.r.o. | Na Kozačce 7/1289 | 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

 Facebook  Instagram  Twitter  LinkedIn

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.