Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

pěkně to vyšlo: ve čtvrtek 12. 12. vám posíláme letošní dvanáctý newsletter s novinkami a zajímavostmi ze světa práce.

Dvanáct dní zbývá i do Štědrého dne. Dovolte mi, abych vám za sebe i celý tým Předvýběru.CZ popřál šťastné a veselé Vánoce a dobrou práci, hodně zdraví a úspěchů v novém roce 2020.

Pokud chcete teď nebo po Novém roce změnit práci, tak nám reagujte na aktuální volné pozice nebo nám prostě pošlete svůj životopis. V minulém měsíci jsme našli práci 79 z vás! 

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel Předvýběr.CZ


Šéfové dávají přednost pohodlí zaměstnanců před rizikem

Vlastní mobily a počítače umožňuje zaměstnancům používat 48 % dotázaných šéfů, ačkoli to jako bezpečnostní riziko označilo 76 % z nich. Benevolentnější přístup totiž znamená větší flexibilitu (uvedlo 28 % respondentů) a komfort pro zaměstnance (21 %) a desetina firem v takovém přístupu vidí i formu zaměstnaneckého benefitu. Ukázal to průzkum Předvýběru.CZ pro Security Magazín. Napište nám na facebook svoji vlastní zkušenost.


Porady se krátí, víc se používají aplikace

každá druhá firma využívá k interní komunikaci technologie, ale ve 45 % podniků pořád dávají přednost klasickým poradám. Ty se ovšem zkracují a snaha ušetřit čas vede i k tomu, že zaměstnanci mají častěji pravomoc samostatně rozhodovat. Vyplývá to z exkluzivního dotazování manažerů firem, které jsme uskutečnili pro Hospodářské noviny, kde si také můžete přečíst podrobnosti


Jednou větou...

Anketa ‒ znovu o pravou belgickou čokoládu!

Ještě jednou můžete vyhrát jednu ze tří kolekcí ručně vyráběné belgické čokolády RUDOLF BRAUN - 1899 - od partnera ankety PENTAMEX TRADE s.r.o., který značku do Česka dováží. Čokoládu můžete sledovat i na facebooku.

Anketní online dotazník raději vyplňte hned, ale pokud to chcete nechat až po svátcích, můžete ho odeslat ještě 2. ledna.

V minulém kole kolekce vyhráli Jelena Barnokyová, Michal Zoubek a Dušan Mazú. Blahopřejeme! 


Pro letošek je to opravdu konec ‒ těšíme se, že s námi budete i v příštím roce :-)

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, klikněte zde.