Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

mám pro vás dobrou zprávu: 6 z 10 zaměstnavatelů plánuje i letos nabírat nové lidi. Podrobnosti se dočtete v dnešním newsletteru. Takže pokud hledáte novou práci, začněte na našem webu ‒ nebo nám rovnou pošlete svoje CV.

I v tomto roce připravujeme akce, na kterých se s námi můžete potkat. Už brzy vás pozveme na další filmové představení. Mezitím si na speciální stránce našeho webu připomeňte důležité události uplynulého roku.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Zlepšete pracovní produktivitu a vydělejte na tom 

Jak zvládnout více práce za méně času radí nejnovější díl naší online poradny. A i když nepodnikáte, nemyslete, že jako zaměstnanec na tom nemůžete vydělat. Nejenom, že získáte více volného času, snížíte stres, ale můžete se posunout ve firmě na lepší pozici. Stačí se řídit jednoduchými doporučeními: v zásadě jde o správné plánování času a organizaci úkolů.

 

I letos firmy plánují nabírat lidi, výplaty ale porostou pomaleji

I když teď často můžete číst o ochlazení ekonomiky a plánovaném propouštění, nemějte strach. Náš průzkum mezi stovkou stálých respondentů z řad firemních šéfů a personalistů ukázal, že 57 % zaměstnavatelů plánuje dál nabírat nové zaměstnancePětina jich čeká, jak se vyvine hospodářská situace a další pětina zatím nemá jasno. Jen nepatrný zlomek zaměstnavatelů se chystá propouštět. I letos firmy počítají s růstem mezd, i když podle týdeníku Ekonom bude pomalejší: nejvíc si polepší energetici, přidávat se bude i v marketingu nebo průmyslu, naopak ajťáky čeká konec tučného období, komentuje vývoj šéf Předvýběru František Boudný.

 

Předvýběr.CZ partnerem ukázkového sportu letošní olympiády

Podpořili jsme mezinárodní turnaj Prague Open Beach Handball, na který se sjelo 43 týmů z jedenácti zemí Evropy. Češi si dokonce vybojovali dvě medaile ‒ a to jedna z nich byla zlatá! Víte, že plážová házená bude jedním z ukázkových sportů na letošní olympiádě v Paříži?

 

Jednou větou...

 

Anketa: jak atraktivní jsou teď zaměstnanecké benefity 

Konsolidační balíček se dotkl firemních benefitů. V únorové anketě proto mapujeme, jak je jako zaměstnanci vnímáte. Dotazník můžete vyplnit online, ideálně hned, ale nejpozději do pondělí 19. února.

Partnerem ankety je Nakladatelství Lidové noviny. Díky tomu máme pro tři vylosované respondenty knižní novinku americké autorky Joan Didionové Knihu denních modliteb. která nás zavede do fiktivní středoamerické země, kde se protnou životní dráhy vypravěčky a vystudované antropoložky Grace Strasser-Mendanové a zdánlivě bezelstné Charlotte Douglasové, po jejíž dceři pátrá FBI. Na webu NLN také můžete pořídit dárkové poukazy v hodnotách 300, 500 a 1000 Kč.

 

Dneska je to všechno, ale už teď se můžete těšit na březnové novinky o lidech a práci.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

        

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.