Tipy na volná místa najdete denně na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

mám velkou radost, že to konečně můžu prozradit: stali jsme se generálním partnerem mladoboleslavského florbalového klubu. Podrobnosti najdete hned v prvním příspěvku.

Fandy jízdy na kolech zvu v sobotu 12. září na Vysočinu, kde pořádáme už 15. ročník Bike Maratonu v Kněžicích. Rád vás uvidím jako závodníky i jako návštěvníky ‒ program máme i pro děti.

A pokud zrovna hledáte práci: vyberte si na našem webu.

Přeju všem hezký nový školní a florbalový rok!

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Stali jsme se generálním partnerem florbalové Bolky

V polovině prázdnin jsme oznámili velkou věc: naše personálka se stala generálním partnerem mladoboleslavského superligového florbalového klubu. Do nové sezóny 2020/21 tak hráči nastoupí jako Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. Máme z toho obrovskou radost, týmu #MadeinBolka fandíme jako partneři už tři roky, hned v první sezóně jsme zažili vítězný boj o mistrovský titul a věříme, že je před námi další trofej. „Bolka dělá svou práci čistě, dobře, s nadšením,“ řekl na tiskovce k představení nového titulárního partnera šéf Předvýběru.CZ František Boudný: poslechněte si celý rozhovor s ním, také interview s šéfem klubu Tomášem Pacákem o zákulisí vzniku partnerství a také slova kapitána Jana Natova nejen o tom, jak se mu líbí nový dres se zlatou rybou.

 

Koronavirus snížil plat jen 12 % zaměstnanců 

A v průměru šlo o pokles o pětinu, jak ukázal náš červencový průzkum mezi zaměstnanci. Menší částku na výplatní pásce potvrdilo celkem 19 % lidí, v případě sedmi procent šlo ale o jiný důvod než epidemie. Každému třetímu z vás naopak výplata narostla, a to v průměru o 13 %. Dobrá zpráva pro zaměstnance je, že firmy neplánují omezovat benefity, ale naopak přidat nějaký chce každá pátá. Infografika ukazuje, že zaměstnanci a zaměstnavatelé vnímají odlišně důležitost poskytovaných výhod.

 

Jednou větou...

 

Pojďte s námi na VIP florbal!

Máte rádi firemní stmelování týmu nebo ne? Právě na teambuilding se ptáme v srpnové anketě. Jednoduchý online dotazník můžete vyplnit tady ‒ nejlépe hned, nejpozději 6. září.

Uspořádejte si vlastní teambuilding s kolegy z práce nebo se svojí rodinou! Pro jednoho vylosovaného účastníka ankety máme tentokrát pět volných vstupů na vybrané domácí utkání klubu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav včetně pozvánky k občerstvení ve VIP salónku.

Balíček party her od firmy Dino minulý měsíc vyhráli Kateřina Svobodová, Jiří Petruňo, Lenka Zapletalová, Martin Tejnecký a Pavel Freylich. Šťastné pětici blahopřejeme a držíme palce všem účastníkům dnešní ankety.

 

Díky za pozornost, s dalšími novinkami se ozveme v novém školním roce ‒ a taky nové florbalové sezóně :-)

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.