Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

příští středu už oficiálně začíná léto.

Tak trochu letně je naladěný i náš předprázdninový rozhovor s mým kamarádem Josefem Nevosadem, který je úspěšným šéfem firmy IP Polná a říká o sobě, že je letní typ. A taky se dočtete, jak si ve firmě říct o zpětnou vazbu po pohovoru nebo v průběhu pracovního roku.

Musím taky poblahopřát devětadvacetiletému Janu Pechkovi, který vyhrál 18. ročník Předvýběr.CZ Bike Maratonu Vysočina 2023.

A vám přeju hezké čtení a prima léto :-)

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Ve firmě si se všemi tyká 

Dalším hostem našeho seriálu je Josef Nevosad, výkonný ředitel firmy IP Polná, která mimo jiného v Praze staví stovky bytů. Narodil se na Vysočině, vystudoval a pracovní dráhu začal v Praze, aby se nakonec na Vysočinu vrátil. V rozhovoru se dočtete o stavebnictví, o firemní kultuře, ale i jak se dívá na svět a čemu se věnuje ve volném čase. Prozradil nám i jakou otázku u pohovoru dává zájemcům o práci (bohužel ale neprozradil, jakou odpověď rád slyší).

 

Zasloužíte si feedback

Ať už zrovna hledáte novou práci a čeká vás pohovor, nebo někde pracujete delší dobu, zasloužíte si od šéfa takzvaný feedback neboli zpětnou vazbu. Zkrátka hodnocení vašeho výkonu nebo vysvětlení, proč vás firma nepřijala. Jak si o to říct zjistíte v naší online poradně.

 

Jednou větou...

 

Vstupenky pro dva do multikina Cinema City vyhráli Jana Šimková, Jaroslav Tříska a Vít Jarolím. Blahopřejeme jim a přejeme pěkný filmový zážitek!

A to je (pro dnešek) všechno. Užijte si krásné léto a ahoj i o prázdninách!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.