Pokud se vám email nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

velkou radost mi posledně udělal Antonín Vlasák mailem, kterým reagoval na červnový newsletter. Statistiky newsletteru bedlivě sledujeme pokaždé, ale když někdo z vás napíšete, člověk má hned víc dobrý pocit, že práce, kterou pro vás děláme, má smysl. Ještě jednou díky, Antoníne!

Na začátku měsíce se zmírnila pravidla pro neschopenky a protože je to téma, o kterém se hodně diskutuje, rozhodli jsme se věnovat mu červencovou anketu. Buďte prosím upřímní, nejzajímavější názory se pokusíme dostat do novin (samozřejmě, pokud nám k tomu dáte souhlas). Výměnou za účast v anketě můžete vyhrát poukázky pro dva do Motýlího světa Papilonia v centru Prahy.

Užijte si dnešní porci čtení i druhou půlku prázdnin!

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel
Předvýběr.CZ


Personalistkou chtěla být už od gymnázia

Jako dítě sice chtěla být zpěvačkou a učitelkou, ale už na gymnáziu se rozhodla, že bude personalistkou. A dělá to dobře! Dneska už čtrnáct let Lenka Kočárková pracuje jako personální šéfka Auto Jarov a v dalším z našich rozhovorů se dozvíte, že je sice špatnou řidičkou, ale auta miluje. Pochopitelně ale i spoustu podstatnějších věcí, třeba že v automobilové branži se hodně myslí na budoucnost, že na Jarově se hodně snaží o lidský přístup a skvělou atmosféru a že tady nemají problém zaměstnávat lidi s hendikepem. Tím červencový rozhovor vlastně začíná...


52 % zaměstnanců kontroluje pracovní zprávy i o dovolené

Patříte mezi ně i vy? Každopádně tak velké množství zaměstnanců, kteří sledují mobil a e-mail i na dovolené, nás překvapilo. Jestli vás zajímá, kdy na dovolenou jezdíte, na jak dlouho, kam a s kým, mrkněte na infografiku na našem facebooku. Prozradíme vám ještě jedno číslo: 48 % účastníků naší ankety tráví dovolenou v Česku. Což je pochopitelné, v Česku je přece tak hezky ‒ klidně pod infografiku napište, kam jezdíte! 


Jednou větou...


Anketa: Odpovězte, jak jste v práci nemocní a vyhrajte exotický zážitek s motýly!

Skvělý zážitek můžete vyhrát, pokud odpovíte na otázky červencové ankety. Jejím partnerem je Motýlí dům Papilonia, který najdete na pražských Příkopech v hračkářství Hamleys. Pro pět vylosovaných výherců máme volné vstupenky pro dva.

Na ploše 150 m² zde shromažďují stovky živých exotických motýlů. Inspirací pro stylizaci expozice byl kambodžský chrám Angkor Vat, motýli pocházejí ze všech koutů světa – např. z deštných pralesů Mexika, Jižní Ameriky, jihovýchodní Asie, subsaharské Afriky či z Austrálie. Zrovna minulý týden se tady vykuklil největší motýl na světě, pěknou reportáž si můžete přečíst v Blesku.

Tématem ankety je tentokrát změna podmínek pro pracovní neschopnost, kdy se nově od července vyplácí náhrady mzdy už od prvního dne. Jednoduchý dotazník můžete vyplnit online, raději hned, ale nejpozději do 31. července.

Výherci knihy Osmičky z minulé ankety jsou Marie LendělováJiří Novotný a Olda Bandas. Srdečně blahopřejeme!


Díky, že jste dočetli až do konce, k dalšímu čtení vás pozveme ve druhé polovině prázdnin.

Předvýběr.CZ s.r.o. | Na Kozačce 7/1289 | 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

 Facebook  Instagram  Twitter  LinkedIn

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.