Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

vítám vás v novém roce a věřím, že bude opravdu tak dobrý, jak jsme si navzájem přáli.

Hned vám nabízím letos první porci novinek ze světa zaměstná(vá)ní. Náš nejnovější průzkum ukázal, že jeden nebo dokonce dva týdny dovolené navíc jsou už docela běžným benefitem ‒ takže pokud to není váš případ, určitě se ozvěte, máme pro vás spoustu nabídek jiné práce.

Přeju vám pěkné čtení a těším se na všechny vaše zajímavé reakce.

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ


Všechno dobře dopadne

V jednadvacátém díle našeho seriálu rozhovorů vám představíme Tomáše Vystyda, šéfa české pobočky Felder Group. Jeho příběh je tak trochu love story (v práci potkal ženu, která mu vlastně zachránila život) i ohlédnutí za třiceti lety podnikání v polistopadovém Česku. Protože jeho firma má mateřskou centrálu v Rakousku, dozvíte se, jak nás vnímají Rakušané a naučíte se i jednoduchý matematický trik, který můžete vyzkoušet na kamarádech v hospodě.


Máte už taky pět týdnů dovolené?

Nebo dokonce šest? Ačkoli zákoník práce vymezuje nárok čtyřmi týdny, každý druhý zaměstnanec už má o týden nebo dokonce dva týdny delší volno. Ukázal to průzkum, který pro nás uskutečnila agentura STEM/MARK a výsledky představila minulý týden exkluzivně Mladá fronta Dnes. Velká část lidí si vybírá dovolenou, kdy potřebuje, jenom čtvrtině ji nějak určuje zaměstnavatel. Hodně se teď mluví o tom, že by se zákonná délka dovolené měla prodloužit o týden ‒ asi nepřekvapí, že 89 % lidí je pro. Ale chápete to, že jedenáct procent zaměstnanců by to neuvítalo


Jednou větou...

Anketa ‒ Čím si odemykáte v práci?

První anketa v novém roce vás zavede na vycházku. Pokud máte rádi architekturu, bude se vám líbit knížka Psí vycházky z Nakladatelství Lidové noviny. Známý architekt Zdeněk Lukeš vás provede bubenečským Montmartrem. 

A co musíte udělat, abyste se stali jedním ze tří šťastných výherců? Stačí odpovědět na naši anketu, která tentokrát zjišťuje, jak v práci zamykáte kanceláře a dílny. Jednoduchý online dotazník vyplňte nejpozději 2. února.

Kolekce belgické čokolády minule vyhráli Tomáš Písař, Marcela Pelclová a Jiří Bořil. Srdečně blahopřejeme! 


Díky za pozornost a „na přečtenou“ zase v únoru!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, klikněte zde.