Tipy na volná místa najdete denně na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

pokud vám začala škola, přeju vám dobrý start a skvělé soustředění na učení. Ale i když už chodíte do práce, je září začátek důležité obchodní sezóny, která končí Vánoci, takže hodně zdaru přeju všem.

Pro mě byl začátek „nového roku“ příležitostí zavzpomínat na moje studentské brigády: shrnul jsem je na iDnesu v blogu Vším, čím jsem byl, by jsem rád.

Září je pro spoustu lidí příležitostí podívat se po jiné práci. Jestli je to i váš případ, podívejte se, koho právě hledáme.

Hodně pohody a zdraví přeje

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Chtěl být popelář a teď šéfuje superligovému klubu!

Už minule jsme pyšně oznámili, že jsme se stali generálním partnerem klubu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav. Dnes vám představíme jeho generálního manažera Tomáše Pacáka. Slovo „pyšný“ použil v rozhovoru často. A právem má na co být pyšný ‒ florbal #madeinBolka je pýchou českého florbalu! Jsme na to pyšní společně s Tomášem: a už se pusťte do čtení, dozvíte se hodně ze zákulisí.

 

Kotě na hlavě? Nahá spolubydlící? Takhle tedy ne! 

Zní to vlastně vtipně, když čtete, co všechno zažívají personalisté v rámci videopohovorů. Jejich účelem ale není pobavit, takže pokud vás nějaké povídání přes počítač čeká, připravte se na to lépe. Rozhodně se nebojte mluvit do kamery svého počítače, i když nejste dokonalí. „Dobrý personalista a zaměstnavatel s tím počítá – pokud nehledá moderátora do televize. Přesto není od věci požádat někoho z přátel a natočit se jednou, dvakrát na video,“ radí náš šéf František Boudný. Jak se na videopohovor připravit i historky personalistů si přečtěte na iDnesu.

 

Jednou větou...

 

Pomůžeme vám vycházet s lidmi a navazovat kontakty

To zní slibně, ne? Navíc to můžete využít ve svém zaměstnání. Partnerem ankety je tentokrát nakladatelství Portál a díky tomu máme pro pět výherců knihu Spolupráce s nepřítelem – jak vyjít s lidmi, s nimiž nesouhlasíme a dalších pět výherců získá titul Jak navazovat kontakty – i když nemáte rádi networking (sami si na konci dotazníku vyberte, o kterou knihu máte zájem).

Zářijovou anketu jsme vyhradili vánočním dárkům a večírkům. Možná vám to přijde brzy, ale už teď je nejvyšší čas začít o nich přemýšlet. Nás teď ale zajímá, jestli nějaké dostáváte od svého zaměstnavatele. Online dotazník vyplňte tady ‒ radši to neodkládejte, ale odpovídat můžete až do 24. září.

Pět volných vstupů na vybraný domácí zápas týmu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav a pozvánku na občerstvení ve VIP salónku vyhrál Robin Pokorný. Užijte si s rodinou, přáteli nebo kolegy skvělou hru naší Bolky!

 

Užijte si nádherné babí léto ‒ a ahoj zase v říjnu u dalších novinek :-)

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.