Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

v dnešní poradně se dozvíte o aktuálních trendech v zaměstnaneckých výhodách, které firmy poskytují. Kromě dlouholetých zkušeností z trhu práce jsme vycházeli i z rozhovorů s desítkami zaměstnavatelů. Budu rád, když nám napíšete, jaké benefity jsou podle vás nejlepší.

Druhou sobotu v září startuje sedmnáctý Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2022 ‒ přijeďte si ho s námi užít, nebo se rovnou přihlaste a pomozte handicapovaným dětem získat speciální kolo! Z každého startovného půjde část ve prospěch spolku Kolo pro Adama.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Dovolená navíc vytlačuje home office

Vyznáte se v zaměstnaneckých výhodách, které můžete kromě výplaty získat navíc. V srpnové poradně jsme se zaměřili právě na firemní benefity: přečtěte si, co právě frčí. Práce z domova už není tolik žádaná, lidé víc ocení další dny dovolené a firmy jim rády vycházejí vstříc. Svoji váhu pořád mají stravenky a oproti loňsku posílil význam příspěvku na penzijní připojištění.Mimochodem, víte, že benefity představují v průměru skoro desetinu výplaty navíc?

 

Už počtvrté si společně užijeme filmovou premiéru

Jen pár dní poté, co do kin zamíří nový film režiséra Petra Jákla, můžete novinku vidět i s námi. Ve středu 14. září pořádáme další #HRkino, v rámci kterého ve vršovickém kině Pilotů můžete vidět historické drama Jan Žižka. Kromě českých hvězd jako je Karel Roden, Jan Budař nebo Ondřej Vetchý v něm hrají i Ben Foster, Michael Caine, Sophie Lowe a další. Těšíme se na viděnou :-)

 

Jednou větou...

 

Na shledanou zase za měsic!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.