Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

dnes se dočtete, že každá pátá firma dál hledá nové zaměstnance. To je příležitost najít si lepší práci, pokud v té stávající nejste spokojení.

Zároveň globální průzkum ukázal, že Češi jsou v Evropě nejhorší v umění říct si o lepší výplatu. V Televizních novinách na Nově jsem vám radil, jak na to a hlavně, že vyhrožování šéfovi není ta správná cesta.

Lepší práci najdete na našem webu ‒ nebo k nám rovnou nastupte jako personální konzultant/ka a získejte praxi v perspektivním oboru lidských zdrojů. Všechno potřebné se u nás naučíte.

Užijte si pěkný svátek 17. listopadu!

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Je dobré mít profil na LinkedInu?

Jestli vám záleží na vlastní kariéře a chcete to někam dotáhnout, dá se říct, že je to skoro povinnost. Být na LinkedInu ale přináší celou řadu výhod. Jednou z největších je skutečnost, že zaměstnavatelé se naučili vnímat linkedinový profil jako jednu z prvních informací, kterou si o vás zjistí. Jak fungovat na „pracovním Facebooku“ vám poradí naše nejnovější poradna. A kdy začít? Klidně už jako student ‒ krásně se odlišíte od ostatních spolužáků, kteří na svoji profesní prezentaci zatím ještě nemyslí.

 

Firmy dál hledají zaměstnance, propouštění neplánují

Navzdory strašení, které se šíří z některých stran, 21 % zaměstnavatelů plánuje dál nabírat nové lidi. Čtyři desetiny firem vyloučily, že by chtěly propouštět. Dobrou zprávu pro zájemce o změnu práce ukázal náš listopadový online průzkum mezi stovkou stálých respondentů z řad majitelů a šéfů firem. Jenom pět procent firem letos snižovalo počty zaměstnanců.

 

Jednou větou...

 

Vyhrajte pralinky Rudolf Braun -1899-

Zajímá nás, co od zaměstnavatelů očekáváte v roce 2023. Vyplňte jednoduchý online dotazník nejpozději příští úterý 22. listopadu a tři vylosované účastníky ankety odměníme belgickými pralinkami Rudolf Braun -1899-. Výherce i výsledky ankety zveřejníme v prosincovém newsletteru.

 

A jsme na konci! Ještě než přijde Ježíšek, dostanete prosincový newsletter.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.