Na webu Předvýběr.CZ denně aktualizujeme volná pracovní místa!

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

už víc než měsíc pracujeme a žijeme v celostátní karanténě. Věřím, že jste v pořádku i v dobré náladě.

Pokud na vás dopadla současná situace a hledáte novou práci, nezapomeňte sledovat volná místa na našem webu. A pokud jste nám ještě neposlali svůj životopis, určitě ho pošlete. Připomínám, že zájemci o práci za naše služby neplatí ‒ práci našim prostřednictvím najdete zadarmo.

My v Předvýběru.CZ se pořád snažíme držet v pohodě: podívejte se na facebooku, jak našim kolegům sluší roušky ‒ a třeba přidejte i svoji fotku. A určitě tentokrát nevynechejte anketu, i vy můžete trochu pomoct a třeba vyhrajete sladký balíček!

Držte se a hodně zdraví!

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ


Home office: domácí práce, zábava i cvičení

To jsou nejčastější aktivity, kterým se věnujete, pokud teď pracujete z domova. Ukázal to průzkum, který pro nás zpracovala agentura STEM/MARK. Neznamená to ale, že nepracujete, naopak naprostá většina zaměstnanců poctivě odvádí svoji práci, jen 4 % přiznávají, že vůbec nepracují a 12 % často lenoší. Více si můžete přečíst v Hospodářských novinách, kterým jsme výsledky průzkumu exkluzivně poskytli.


Jste s námi spokojení? Napište nám to na Google!

Jako každého i náš tým těší každá pochvala, kterou dostaneme. Pokud jste prostřednictvím Předvýběru.CZ našli práci nebo jste s námi jinak spolupracovali, budeme rádi, když se svěříte se svou zkušeností a napíšete nám recenzi na Googlu. Samozřejmě zareagujeme i na případné výtky. Předem děkujeme za vaše hodnocení.


 
Jednou větou...
Pražská čokoláda Steiner & Kovarik potěší vás i lidi v první linii

V dubnové anketě chceme zjistit, jak blízký podle vás je vztah zaměstnance a šéfa. Online dotazník můžete vyplnit tady nejpozději do 30. dubna.

Partnerem ankety je Pražská čokoláda Steiner & Kovarik, jejíž majitelé v době, kdy museli zavřít svoje kamenné prodejny, se snaží osladit život lékařům a sestřičkám, řidičům MHD, prodavačkám, záchranářům, policistům nebo maminkám samoživitelkám... prostě každému, kdo v dnešní těžké době potřebuje cítit, že na to není sám.

Zapojit se můžete i vy: účastí v anketě mají tři z vás šanci vyhrát balíček radosti #dávejber v hodnotě 600 Kč ‒ jeden pro vás a druhý pro vybraného člověka v první linii. Toho buď můžete sami určit, nebo to necháte na výběru týmu Pražské čokolády. A i když nevyhrajete, můžete si balíček sami objednat nebo vybrat cokoli z online e-shopu pražskáčokoláda.cz.

Pražská čokoláda funguje už od roku 2011 a navazuje na tradice výroby čokolády za 1. republiky. Věděli jste, že Češi byli celosvětově 3. největším zpracovatelem kakaové hmoty? I v současnosti u nás funguje více výrobců čokolády, než v pralinkami proslulé Belgii.

Představení v Divadle pod Palmovkou vyhráli Michal Vostatek, Eva Bradáčová a Jaroslav David. Všem vylosovaným gratulujeme a hned jak to půjde, dáme vědět, jak výhru využít.


Další porci novinek z trhu práce od nás dostanete v půlce května. Díky, že nás čtete :-)

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, klikněte zde.