Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

už za týden nás čeká šesté #HRkino. Těším se na setkání s těmi, kdo jste přijali naše pozvání.

Pro všechny mám nabídku vyhrát belgické pralinky, pokud online odpovíte na jednoduchou otázku: čekáte, že příští rok vaše výplata poroste? Nový díl naší poradny právě radí, jak říct šéfovi, aby vám přidal.

A kdybyste náhodou nebyli se svojí současnou prací spokojení, nezapomeňte, že vám rádi najdeme lepší. Volné pozice najdete na www.predvyber.cz ‒ nebo pošlete svůj životopis.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Jak si říct o lepší výplatu, aby šéf nemohl říct ne 

Nedokážeme zaručit, že nadřízený vaši žádost o přidání nezamítne, ale máte velkou šanci, že budete od Nového roku brát víc, když se budete držet našich doporučení: začněte správným načasováním a důkladně si připravte argumenty, proč si zasloužíte brát víc. V nejnovějším dílu naší online poradny se také dočtete, co nemáte říkat i to, o jak velké zvýšení mzdy si říct

 

Vydražte a/nebo hlasujte pro dresy florbalové Bolky

Víte, že můžete získat originální dárek pod stromeček? Až do 4. prosince můžete vydražit originální dresy, ve kterých hráli hráči superligového týmu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav zápasy sezóny 2022/23. Vyvolávací cena každého dresu začíná na tisícikoruně, minimální příhoz je padesátikoruna a výtěžek z aukce použije Bolka na pořízení sportovního vybavení pro nejmenší florbalisty Akademie Kosmonosy a Akademie Kněžmost. A pokud patříte mezi opravdové fandy našeho florbalového týmu, hlasujte pro Bolku do 23. listopadu v anketě Deníku o nejhezčí florbalový dres.  

 

#HRkino pošesté: Úsvit s Eliškou Křenkovou

Ať už práci právě hledáte nebo jste ji s námi už našli, jsme rádi, že se občas můžeme potkat i osobně. Jako třeba tento měsíc ve středu 22. listopadu, kdy pro vás pořádáme už šesté #HRkino v osvědčeném kině Pilotů v pražských Vršovicích. Vybrali jsme pro vás filmové drama Úsvit režiséra Matěje Chlupáčka, které vás zavede do slovenského městečka Svit. Hlavní roli manželky ředitele továrny na boty bravurně sehrála Eliška Křenková. Idylickou výstavbu moderní fabriky jednoho dne naruší nález monstra, mrtvoly novorozence s mužským i ženským pohlavním orgánem... Jak to všechno dopadlo se dozvíte už za týden. Těšíme se na vás! 

 

Jednou větou...

 

Anketa: Čekáte v roce 2024 vyšší výplatu?

Jediná odpověď vás dělí od možné výhry jednoho ze tří balíčků s ručně vyráběnými belgickými pralinkami Rudolf Braun -1899-. Čekáte, že vám v práci od příštího roku přidají? Odpovězte online, ideálně hned, ale nejpozději příští úterý 21. listopadu. Výherce i výsledky zveřejníme v prosincovém newsletteru.

Partnerem ankety je Chocolatier Rudolf Braun 1899, kterého můžete sledovat na facebooku, instagramu a webu www.chocolandia.cz, kde můžete čokolády v sekci e-shop zakoupit.

 

Pro dnešek je to všechno, díky za pozornost. Znovu se ozveme ještě než přijde Ježíšek.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

        

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.