Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

dneska se dozvíte, jak jste v práci šťastní. Rovnou vám prozradím, že čtyři pětiny jsou. Patříte-li do té výrazně menší skupiny, ozvěte se nám, najdeme vám lepší práci ‒ nebo si ji rovnou vyberte na našem webu.

Ať patříte do kterékoli skupiny, aspoň jednou za rok vás čeká hodnotící pohovor. Jak ho zvládnout je tématem naší říjnové online poradny.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Začíná sezóna hodnotících pohovorů 

Ať už se blíží konec vaší zkušební doby, nebo jste ve firmě aspoň rok, určitě můžete čekat pozvání na hodnotící pohovor. Nemějte z toho strach, hlavní cíl je zjistit, co ve spolupráci zaměstnance a zaměstnavatele funguje a co je třeba změnit. Online poradna Předvýběru.CZ vám poradí jak na to.

 

Zaměstnanci jsou v práci šťastní, víc lidí chce pracovat jen čtyři dny

Osm z deseti lidí je v práci šťastných, ukázal náš čerstvý reprezentativní průzkum. Už každý šestý zaměstnanec se setkal s „manažerem štěstí“ na pracovišti. O desetinu víc je těch, kteří by byli šťastnější, kdyby byl pracovní týden o den kratší. Data pro nás sesbírala agentura Talk Online Panel. Štěstí v práci zajímá i média, exkluzivně o průzkumu jako první informoval týdeník Ekonom a prorazili jsme i do Hlavních zpráv CNN Prima News (reportáž začíná v čase 12:24).  

 

Jednou větou...

 

Newsletter o lidech a práci je na konci. Děkujeme, že nás čtete, v listopadu se zase ozveme.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

        

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.