Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

pokud vás zaskočilo, jak rychle jsme se ocitli na hranicích opravdového válečného konfliktu, přeju vám, abyste nepropadali špatným náladám. I tím, že pracujeme jako dřív, přispíváme k tomu, aby svět mohl pomáhat, kde je to třeba.

Mám proto radost, že náš florbalový tým vybral skoro padesát tisíc korun na pomoc Ukrajině. Díky jim i vám za podporu: a tento víkend jim můžete fandit v semifinálových utkáních.

Tento týden se naši kolegové chystají na VŠE, kde budou mít přednášku o náboru zaměstnanců ‒ pokud studujete, možná se tam uvidíme? A připomínám, že už příští týden se koná naše další #HRkino: zájem o nového Svěráka byl velký, místa máme obsazená, ale pokud máte velký zájem přijít, ozvěte se ‒ třem nejrychlejším ještě křeslo seženeme. 

Jestli si chcete najít lepší práci, připomínám, že na našem webu najdete neustále aktualizovanou nabídku volných míst.

Držte se, užijte si přicházející jaro a pěkné Velikonoce!

S upřímným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Od zaměstnanců už si nedrží odstup; chce, aby do práce chodili rádi

V rozhovoru s Jiřím Kapitánem, zakladatelem a šéfem firmy Omnitron, jsme probrali jeho původně klukovský vztah k lyžování, problematiku předávání firmy a také scientologii, ke které se hlásí a která mu pomohla zlepšit porozumění lidem. K zaměstnancům teď má blíž, snaží se jim pomáhat a rád by, aby firma byla místem, kam chodí rádi.

 

Žalovat se nemá, ale hlásit se to musí!

Proslulou hláškou drbny Kelišky z filmu Slunce, seno se neřiďte, pokud máte v práci kolegy, kteří neodvádějí zrovna nejlepší práci, radí další díl naší pracovní poradnyHlídat, jak lidé pracují, je práce šéfů, to ale neznamená, že máte nedostatky spolupracovníků přehlížet.

 

Jednou větou...

 

 

Díky, že jste dočetli do konce, v dubnu vám pošleme další novinky ze světa práce.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.