I letos najdete novou práci na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

vítám vás v novém roce a držím nám všem palce, aby byl mnohem lepší než ten uplynulý.

Mám pro vás dobrou zprávu: podle naší prosincové ankety se firmy nechystají výplaty snižovat a čtvrtina dokonce plánuje mírný nárůst.

A navíc i letos počítají zaměstnavatelé s růstem a proto budou nabírat nové lidi. Takže jestli uvažujete o změně práce, sledujte náš web, kde průběžně aktualizujeme nabídku volných míst z desítek zajímavých nabídek.

Pusťte se do čtení ‒ kromě zajímavých novinek tentokrát můžete vyhrát originální deskovou hru Náplavka.

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Učitelka, která se našla na venkově

V lednovém rozhovoru představujeme dvaatřicetiletou Lucii Zelenou. Rodačka z Vysočiny vystudovala učitelství, nakonec ale zakotvila v rodinné firmě svého muže START Zelený, kde kromě jiného má na starosti personalistiku a reklamu. Povídali jsme si s ní o školství, o malování, o životě na venkově. Předsevzetí si prý nedává, ale přesto z rozhovoru pro letošek dvě vyplynula: sblížit se s kravami a najít čas na sport.

 

Víte, na co se nejčastěji ptají u pohovoru?

My to víme! Na naší stránce rad a tipů najdete přehled otázek, které u pracovních pohovorů nejčastěji padají i doporučení, jak na ně odpovědět. Nebojte se toho, váš budoucí zaměstnavatel se otázkami nesnaží vás rozhodit, jenom chce poznat, jací jste a co firmě můžete nabídnout. A pokud jste u pohovoru narazili na nějakou záludnou, obzvlášť těžkou nebo překvapivou otázku, napište nám.

 

Jednou větou...

 

Jak budete letos v práci obědvat?

Restaurace, bary, kavárny... všechno je zavřené. Nechcete se do nich vypravit alespoň prostřednictvím deskové hry, která se odehrává na pražských náplavkách? Stanete se provozovatelem nejrůznějších provozů, budete moci pořádat koncerty, farmářské trhy a vůbec všechno, co se na náplavkách odehrává. Tak zajděte na www.naplavkuj.cz a objednejte si tuto deskovku pro 2 až 4 hráče od 8 let.

Tři z vás můžete originální deskovou hru vyhrát, když se zúčastníte naší ankety, ve které nás tentokrát zajímá, jestli váš zaměstnavatel přejde na stravenkový paušál nebo vám dál poskytuje papírové poukázky. Odpovězte raději hned, ale nejpozději 28. ledna.

Koncem roku vyhráli naše firemní vína od Dobré nálady Hedvika Kozáková, Ludmila Šmakalová a Jan Bachan a čokolády RUDOLF BRAUN -1899 - Lucie Mařasová, Miloslava Korbelová a Alena Tůmová. Děkujeme za účast v soutěži a držíme palce v lednovém kole.

 

Pročetli jste se ke konci, děkujeme za pozornost a další novinky pošleme zase za měsíc. Přejeme vám úspěšný nový rok 2021!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.