Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

díky všem, kdo jste přijali pozvání na už páté firemní kinopředstavení pro kandidáty. Věřím, že na vás dokument Velké nic zapůsobil.

Baví nás vymýšlet pro vás nejrůznější akce, na kterých se můžeme potkat. Teď třeba s námi můžete vyrazit na běh s profesionálním trenérem nebo v anketě vyhrát vstupenky do kina. Nebo s námi můžete poslední květnovou sobotu vyrazit na 18. ročník Předvýběr.CZ Bike Maratonu Vysočina 2023.

Ale samozřejmě náš hlavní úkol je nabízet vám zajímavé pracovní příležitosti. Na našem webu každý den doplňujeme atraktivní volná místa. A jestli hledáte brigádu, teď zrovna potřebujeme personální konzultant(k)y.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Nastupujete do nové práce? Poradíme vám, jak to zvládnout 

První dojem je hodně důležitý. Ale i když je nervozita přirozená, není důvod se bát, že to nezvládnete. Stačí chovat se přirozeně a nebudete nic přehánět. Prostě sledujte, jak to ve firmě chodí, buďte snaživí, ale nikoli vlezlí. Nezapomeňte, že tím, že vás přijali, vlastně už jste taky členem týmu. A věřte tomu, že kolegové se budou snažit vám co nejvíce pomoct. Podrobnosti, jak se uvést v nové práci, najdete v naší online poradně ‒ a když nám napíšete svoje zkušenosti, budeme moc rádi.

 

Pojďte si s námi zaběhat!

Po několika cyklistických setkáních Předvýběru.CZ s klienty a přáteli vás zveme na jarní běžecký #HRrun. Sejdeme se ve středu 7. června v 17:30 hod. na Výtoni a poběžíme zhruba hodinu po cyklostezce směrem do Braníka. Akci pořádáme ve spolupráci s RunCzech, pořadatelem běžeckých akcí včetně maratonů, takže na vás čeká profesionální trenér. Chcete se přidat? Prostě přijďte první červnovou středu k Železničnímu mostu, nebo odepište na tento e-mail.

 

Jednou větou...

 

Anketa: jste spokojení s výplatou?

O peníze jde až na prvním místě, říká se :-) V květnové anketě se snažíme zmapovat, jak jste spokojení s výplatou. Spousta firem dneska kromě dobré mzdy nabízí i celou řadu dalších výhod. Jednou z oblíbených možností jsou třeba dárkové poukázky do kin Cinema City, které můžete získat, když se zúčastníte našeho průzkumu.

Pro tři vylosované účastníky ankety máme vstupenky do kina pro dva. Dotazník vyplňte online ideálně hned, ale nejpozději v pondělí 22. května.

 

Držíme vám palce, ať vyhrajete. S dalšími novinkami se ozveme ještě před prázdninami.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.