Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

čtvrtina prázdnin je za námi. Ať už je máte nebo chodíte do práce, doufám, že také odpočíváte, sportujete, výletujete, užíváte si sluníčka... Zkrátka dobíjíte baterky způsobem, který máte rádi.

A jestli hledáte přivýdělek, pusťte si, co o brigádách říkám na Nově (je to ta druhá reportáž): letos je o ně menší zájem, takže máte slušnou šanci nějakou najít. Nebo pojďte pracovat k nám do pražské nebo ostravské kanceláře!

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Když student u zkoušky nic neví, vzpomene si na vnučku

Takovou učitelku byste určitě chtěli! A kdo ví, pokud jste studovali Vysokou školu ekonomickou, nebo se k tomu teprve chystáte, možná ji (po)znáte. Kateřina Legnerová je zástupkyní vedoucího katedry personalistiky, řadu let pracovala také jako výkonná ředitelka řízení lidských zdrojů ČSOB. A je natolik zajímavá, že jsme ji pozvali k prázdninovému rozhovoru: poznali jsme ji v rámci naší spolupráce s vysokými školami a vy se můžete dočíst nejenom, jak je to s tou zkouškou a vnučkou, ale třeba i jací jsou dnešní mladí lidé, která destinace je její velký cestovatelský sen nebo jak důležitá je pro ni rodina.

 

Co vás čeká, když vás pozvou na assesment centrum

Jásejte, pokud takovou pozvánku dostanete! Znamená to, že jste dost blízko tomu dostat zajímavou pracovní příležitost. A když to nevyjde, hodně se toho o sobě dozvíte a můžete to využít příště. Assesment centrum je náročnější druh pohovoru, na kterém se zájemci o práci hodnotí z mnoha úhlů pohledu. V naší poradně najdete pár tipů, jak se na to připravit.

 

Jednou větou...

 

Přejeme vám hodně sluníčka a krásné výlety ‒ a v srpnu se vám zase ozveme :-)

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.