Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

díky všem, kdo jste minulou středu dorazili na #HRkino: mrkněte se na fotky na facebooku. Doufám, že se vám film Jan Žižka líbil, že vám chutnalo občerstvení, a těším se, že se zase někdy potkáme.

Dneska vás chci pozvat na zajímavou konferenci o sportu (i tam se můžeme potkat) a vyhrát můžete i balíček pralinek, pokud odpovíte na dvě jednoduché otázky.

A jestli zrovna hledáte novou práci, najděte si ji na našem webu nebo se nám ozvěte.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Víte, jak funguje work-life balance?

Přeložit ten pojem asi umí každý: jde o vyváženost mezi prací a osobním životem. Jde o přístup, o který se dneska snaží spousta zaměstnavatelů a považuje na nový a netradiční benefit pro zaměstnance. Jak by mělo vypadat sladění soukromí s prací se dočtete v novém příspěvku naší pracovní poradny. Nejde o žádný univerzální návod: work-life balance v podstatě znamená, že pokud děláte dobře svoji práci, můžete si podmínky v práci nastavit, jak vám vyhovují. A klidně nám napište svoji zkušenost: jak zvládáte kombinovat profesní a osobní život.

 

Zajímá vás sport? Zveme vás na Sport Alive!

Přesně za dva týdny vypukne akce, která spojuje svět sportu, firem, médií a agentur. A my tam budeme! Generální manažer superligového týmu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav Tomáš Pacák a šéf personální agentury Předvýběr.CZ František Boudný budou mluvit o tom, jak a proč se dali dohromady a co jim partnerství přináší. Celodenní konference Sport Alive v úterý 4. října v pražském centru O₂ universum nabídne téměř čtyři desítky zajímavých řečníků. Přijďte taky!

 

Jednou větou...

 

Vyhrajte pralinky Rudolf Braun -1899-

Zajímá nás, jestli plánujete ještě letos nebo příští rok změnit práci? Vyplňte jednoduchý online dotazník nejpozději příští úterý 27. září a tři vylosované účastníky ankety odměníme belgickými pralinkami Rudolf Braun -1899-. Výsledky průzkumu najdete v říjnovém newsletteru.

 

Díky, že nás čtete a na shledanou zase za měsíc.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.