Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

 
 

Dobrý den,

jenom pětině zaměstnanců nedělá jejich práce radost, ukázal nejčerstvější z našich exkluzivních průzkumů. To je skvělá zpráva! A ještě lepší, že víc než pro peníze pracujete proto, že vás práce baví.

Pokud to není váš případ, zbytečně neváhejte a vyberte si lepší práci z pestré nabídky na našem webu. A také nezapomeňte vyplnit anketu na konci newsletteru, kde se ptáme, co od práce očekáváte v příštím roce.

Na vaše zprávy se jako vždycky těšíme! 

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel Předvýběr.CZ


8 z 10 zaměstnanců je šťastných

Osm z deseti zaměstnanců je v práci šťastných. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu, který pro nás uskutečnila agentura STEM/MARK. Na vaši spokojenost má větší vliv náplň práce (41 %) než dobrá výplata (25 %). V osmi procentech firem o spokojenost zaměstnanců pečuje „manažer štěstí“. Je to i váš případ ‒ nebo byste práci raději změnili? V tom případě připomínáme, že na našem webu najdete stovky pracovních nabídek, které pravidelně aktualizujeme.


Víno v práci nepijete

V září jsme se vás ptali, jestli pijete víno v práci. Jste vzorní: nepijete. Po práci si ovšem skleničku dvě dáte ‒ nejčastěji jsou to 1-2 deci týdně. Čtvrtina lidí vypije až půl litru, spotřebu do jednoho litru hlásí třicet procent z vás a až dva litry vypije necelá desetina.


Jednou větou...

Anketa: Co čekáte od práce v příštím roce?

V říjnu můžete vyhrát jednu ze tří poukázek do knihkupectví Kanzelsberger (první vylosovaný za 500 Kč, další dva po dvou stech).

Tři anketní otázky tentokrát zjišťují, co čekáte od práce v novém roce. Online dotazník můžete vyplnit tady ‒ nejpozději 4. listopadu, ale zbytečně to neodkládejte a udělejte hned.  

Výherci láhve vína od společnosti Dobrá nálada jsou Jiří Matějovič, Ludmila Pultznerová, Andrea Stará, Jakub Šnejdrla a Jakub K. Všem srdečně blahopřejeme! 


Díky za dočtení, za měsíc se vám ozveme s dalšími novinkami.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, klikněte zde.