Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

vítám vás v novém roce. Určitě bude v mnohém lepší než ten poslední, jedno nás všechny ale bude trápit: růst cen. Ukázal to i náš nejnovější průzkum.

Mám pro vás ale dobrou zprávu. Trh práce teď nabízí ideální příležitost ke změně, firmy nové lidi intenzivně hledají a dokonce jsou připravené nabídnout i vyšší mzdy. Takže pokud nejste spokojení, najděte si lepší práci.

A pokud potřebujete poradit, jak na to, klidně se ozvěte.

S upřímným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Zvládáte inflaci? Přidali vám dost?

Přesně na to jsme se ptali v posledním průzkumu, který pro nás zpracoval STEM/MARK. Ukázalo se, že inflace dopadá na 48 % pracujících, přičemž třetina z nich to řeší přivýdělkem: nejčastěji občasnou brigádou, ale každý třetí si našel další práci. Skoro desetina dotázaných se rozhodla pro změnu zaměstnavatele, průzkum totiž ukázal, že dosavadní navyšování výplat zaměstnancům nestačí.

Téma hodně zaujalo i média, článek vyšel v Mladé frontě Dnes, na iDnesu.cz, v Seznam Zprávách a dokonce jsme se s ním dostali i na obrazovky televize Nova.

Pokud se to týká i vás, využijte toho, že teď je ideální doba ke změně ‒ vyberte si lepší práci na našem webu nebo nám pošlete svůj životopis.

 

Vyhráli Neználek, Rychlé šípy a Harry Potter

V předvánoční anketě jsme se vás ptali, kterou knihu jste měli v dětství nejradši. Přišla nám spousta nejrůznějších odpovědí. Nejčastěji jste se shodli na Rychlých šípech,  Neználkových příhodách a příbězích bradavického studenta kouzel Harryho Pottera.

Za všechny reakce vám děkujeme, vylosovali jsme z nich tři výherce Pohádky o upajdách: Janu Žaludovou, Jana Unzeitiga a Jaromíra Řehoříka. Doufáme, že vám knížka udělala radost.

 

Jednou větou...

 

 

Pro dnešek je to všechno. Úspěšný rok 2022!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.