Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

možná přemýšlíte o tom, jestli není čas změnit práci. V dnešním newsletteru najdete odkaz na článek, který by vám s rozhodováním chtěl pomoct. Podmínky na trhu práce jsou teď pro zaměstnance ideální, takže se změny rozhodně nebojte! 

Radost mi dělá i naše florbalová Bolka, která je po základní části jedničkou superligy. Čtvrtfinálová série začne tento víkend, držte jim s námi palce.

A jestli máte rádi kino a chtěli byste vidět nový svěrákovský film, který půjde v březnu do kin, ozvěte se. Pořádáme už třetí #HRkino a ještě máme pár neobsazených míst.

S upřímným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Chtěl být cestovatelem, místo toho podniká. „Musí vás to bavit,“ říká

Hostem dnešního rozhovoru je Petr Pawlica, majitel stejnojmenné rodinné firmy. Jako dítě chtěl být cestovatelem, jako dospělý plánoval kariéru korporátního zaměstnance. Tragická nehoda ale zásadně změnila jeho plány. Přečtěte si, jaký je šéf a jestli je v práci šťastný. Dočtete se i o tom, k čemu vede svoje děti, co očekává od svých zaměstnanců, jestli umí v práci zakřičet nebo proč má rád Polsko a co přeje Afričanům.

 

Třetí #HRkino uvádí novinku Jana a Zdeňka Svěrákových

Filmová představení pro vás, kteří jste našim prostřednictvím našli práci nebo ji právě hledáte, pokračují. Po loňském životopisném snímku Zátopek a předloňském dokumentu V síti pozveme 24. března sto diváků na nový film Jana a Zdeňka Svěrákových Betlémské světlo. Hlavní role v něm, kromě Zdeňka Svěráka, zahrají Daniela Kolářová, Vojta Kotek, Tereza Ramba, Ondřej Vetchý, Jitka Čadek Čvančarová, Vladimír Javorský a spousta dalších. Potkáme se už tradičně ve vršovickém kině Pilotů. Už se na vás těšíme!

 

Jak poznat, že je pravý čas na změnu práce?

Pokud se vám taková otázka honí hlavou, dost možná už ten čas nastal. A pokud přemýšlíte o tom, že si najdete lepší práci, pojďte do toho! Na našem webu najdete zajímavé nabídky, které průběžně aktualizujeme. Teď je skvělá příležitost najít si ještě lepší práci, protože zaměstnavatelé lidi shánějí a předhánějí se, aby vám nabídli co nejlepší podmínky. Jestli si ještě nejste úplně jistí, v naší poradně najdete několik pohledů, jak poznat, že přišel čas na změnu práce.

 

Jednou větou...

 

 

Díky, že jste se pročetli až ke konci, další porci novinek vám pošleme zase v březnu.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.