Vyhrajte kšiltovku Callaway s logem HrejGolf.cz a další ceny!

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

 
 

Milé čtenářky, vážení čtenáři,

vítám vás u dalšího newsletteru. Protože v posledních týdnech mezi nejčtenější patřily koronavirové rozhovory s golfovými osobnostmi, přijde nám nespravedlivé některé z nich vyzdvihovat a proto jsme pro vás připravili jejich kompletní přehled. Pokud vám některý z devíti dílů utekl, určitě si ho přečtěte. Kompletní seznam najdete na konci newletteru.

V červnové anketě máme jednoduchou otázku: které golfové hřiště je nejlepší? Jde o váš čistě subjektivní názor, nebojte se s ním svěřit. Pro tři účastníky ankety máme i odměny: redakční kšiltovku Callaway s logem HrejGolf.cz, poukázku do knihkupectví Kanzelsberger v hodnotě 300,- Kč a sadu našich golfových míčků.

Kromě rozhovorů jste v posledním měsíci nejvíc četli text Aloise Žatkuliaka o novém výpočtu handicapu, je vidět, že vás tohle téma hodně zajímá, protože článek jsme vydali už v březnu. A mezi nejčtenější se v květnu probojoval i příspěvek Pavla Daniela o tom, jak se v golfovém prostředí zatím nemění přístup k hledání lidí.

Z novinek bych vám rád doporučil dva články Lukáše Vincenta. Výběr golfových her, když vás pandemie, déšť nebo partnerka nepustí na hřiště jsme vydali v pátek a aktuálně je nejčtenějším textem za posledních třicet dní. A pozornosti doporučuju i fascinující příběh Dana McLaughlina, který sice nakonec vytčené mety nedosáhl, ale i tak je nádhernou ukázkou, jak důležitá je dobrá motivace.

Díky za všechny fotky, které jste nám poslali do letní soutěže. Absolutním vítězem je pes! Nicméně voucher v hodnotě 1.000,- Kč na pobyt v PilsnerGolf Resortu Hořehledy si zasloužili Vlastimil Mette, Sabina Štaubertová, instagramerka @keepcalmcz a František Boudný. Všem výhercům blahopřejeme :)

Přeju vám zdravé a zážitků plné prázdniny a hezký golf!

S upřímným pozdravem,

Zdeněk Fekar
vydavatel


 


Jak vypadá život golfistů v éře covidu

 

Hezký golf a zdravé léto!


VIP partnery magazínu HrejGolf.cz jsou:

      

HrejGolf.cz • ISSN 2694-8567 • Vydává e.vox, spol. s r. o. © 2020 • O násRedakceNewsletterReklama 

      

Tento newsletter dostáváte na adresu redakce@hrejgolf.cz na základě vašeho přihlášení podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, klikněte zde.