Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

i dneska pro vás mám dobrou zprávu. I když naše peníze teď znehodnocuje inflace (a náš průzkum ukázal, že vás to trápí), víc než dvě třetiny firem s tím počítají a jsou ochotné nabídnout vám výplatu, která na to bere ohled.

Takže jestli chcete lepší práci, než jakou máte, vyberte si ji na našem webu www.predvyber.cz (případně nám pošlete CV). A dejte o nás vědět i svým kamarádům!

Na konci mailu můžete oznámkovat náš newsletter, který pravidelně odebíráte, a když při vás bude štěstí, čeká vás i Dobrá nálada ‒ tedy víno od našeho stálého dodavatele.

Užijte si dnešní porci čtení i středeční svátek 17. listopadu.

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Místo na patologii září v personalistice

Služebně nejstarší kolegyně Monika Malasková v Předvýběru.CZ pracuje od roku 2008. V dětství měla nezvyklé přání stát se patoložkou, naštěstí včas zjistila, že radši pracuje se živými lidmi a dneska patří mezi důležité členy našeho týmu. Na podzim otevřela v Ostravě na Masarykově náměstí naši nejnovější pobočku. Seznamte se s ní ‒ a pokud byste s ní chtěli pracovat a hledáte práci v Moravskoslezském kraji, ozvěte se!

 

Jak se představit a komu podat ruku u pohovoru 

Pravidla líbání rukou jsme z nejnovějšího dílu naší poradny vynechali, protože v současném profesním životě už se v podstatě nevyužívají. Ale pokud vás čeká pohovor a často váháte, jak správně postupovat, máme pro vás jednoduchou radu: jako první se představte, ale s podáním ruky počkejte.

 

Jednou větou...

 

 

Dobrou náladu do nového roku! 

Nebojte se, víme, že máme před sebou ještě víc než měsíc starého roku. Jen vás chceme nalákat na anketu, ve které můžete oznámkovat náš newsletter o lidech a práci.

Když vyplníte jednoduchý dotazník ‒ raději hned, ale nejpozději 26. listopadu ‒ můžete vyhrát jednu ze tří lahví dobrého vína. Partnerem soutěže je Dobrá nálada, která od začátku našeho fungování dodává vína na všechny naše akce.

Balíčky belgických pralinek Rudolf Braun -1899- z minulého newsletteru vyhráli Zuzana Kozáková, Martina Zelinková a Lukáš Polcer. Srdečně jim blahopřejeme!

A všem ostatním díky, že jste dočetli až do konce, další novinky vám pošleme v polovině prosince.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.