Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

máme pro vás vylepšení, aby se vám lépe hledala práce na našem webu: nově si můžete vyfiltrovat nabídky jenom z vašeho kraje.

Pokud zrovna o změně práce uvažujete, pojďte se potkat první říjnový týden na Profesia Days. Pozvánku a informaci, jak získat vstupenku zadarmo, najdete v dnešním mailu.

Společně s kolegy se těšíme na viděnou ‒ a už vám přeju příjemné čtení novinek ze světa práce.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Nejlepší věci ho napadají v koupelně

Nápady mu jdou, potvrzuje rozhovor s Janem Šlemínem, jednatelem rodinné firmy Dino Toys. Jejich výrobky určitě znáte, patří mezi ně legendární Dostihy a sázky nebo retro návrat plastové tatrovky. Přečtěte si, jak se šéf největšího výrobce hraček v Česku přes veslování a psychologii vypracoval k pozici, ve které hraní patří k náplni práce.

 

Přijďte si promluvit o změně práce! 

Ve středu a ve čtvrtek 6.-7. října nás najdete na veletrhu práce Profesia Days: stavte se u nás se svým strukturovaným životopisem, pokud hledáte novou práci ‒ nebo si můžeme jenom popovídat o vašich představách o další kariéře. Volnou vstupenku získáte registrací online a ještě můžete vyhrát voucher v hodnotě 5000 Kč do e-shopu, smartphone Xiaomi Redmi Note 8T nebo batoh Pinguin Activent 48 blue.

 

Jednou větou...

 

 

Díky, že nás čtete. Těšíme se na setkání na Profesia Days ‒ další newsletter vám pošleme zase za měsíc.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.