Pokud se vám email nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

vítám vás u „novoročního“, tedy letos prvního newsletteru. Věřím, že v něm opět najdete užitečné nebo inspirativní informace.

Nepřehlédněte pozvánku na únorovou snídani, na které vám příjemnou formou připomeneme důležitá pravidla i novinky pracovněprávních vztahů. Pokud řešíte spíš praktickou stránku věci - hledáte nové lidi do firmy - ozvěte se, rádi vám s tím pomůžeme.

V polovině ledna pro nás STEM/MARK mapoval problematiku fluktuantství. Přečtěte si, co o tom napsali v Hospodářských novinách, další podrobnosti najdete i na našem webu.

Mám radost, že se spolu budeme setkávat i v dalším roce a pokud cokoli potřebujete nebo jenom máte nějaký nápad, neváhejte a ozvěte se.

S upřímným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel
Předvýběr.CZ


Pořád si váží svobody, i když stát od podnikání odrazuje

Kdo? Vladimír Kočí, druhý ze spoluvlastníků Předvýběru.CZ. Po předchozím rozhovoru s Františkem Boudným, kterého všichni znáte jako tvář naší značky, jsme si řekli, že by stálo za to vyzpovídat i druhého muže, který je spíš v pozadí a věnuje se své další firmě R4U. S expertem na IT segment jsme si povídali o tom, co stát (ne)dělá pro podnikatele, o sociálních sítích, o budoucnosti technologií... zveme vás na náš web, kde si můžete přečíst celý rozhovor.


Přijďte na pracovní snídani k pracovněprávním vztahům

S novým rokem stojí za to připomenout nejdůležitější a nejožehavější body pracovněprávních vztahů, včetně novinek, které rok 2019 přináší. Ve spolupráci se vzdělávací společností Everesta jsme pro vás připravili HR snídani, na které vám rychlý svěží přehled poskytne lektor Mgr. Pavel Svoboda, právník, který se mj. specializuje na pracovní právo. Snídaně se uskuteční 20. února od 9 do 11 hod. v hotelu Green Garden na Fügnerově náměstí v Praze 2. Kapacita akce je cca 10 účastníků, pro naše klienty je snídaně zcela zdarma, pro ostatní zájemce za 490 Kč. Zájemce prosíme: reagujte na tento mail nejpozději do 29. ledna.


Dvě pozvánky na florbal

Mladoboleslavský tým Technology Florbal čeká v rámci Tipsport Superligy už jenom pár zápasů. Ten nejbližší sehraje Bolka na domácím hřišti už tuto soboru 26. ledna od 19 hod. proti České Lípě. Chcete být u toho? Nabízíme dva VIP volňásky pro nejrychlejší/ho z vás, kdo se o ně přihlásíte - stačí odepsat na tento mail. A všechny, kdo spolu s námi fandíte florbalu #MadeinBolka, prosíme, podpořte Jiřího Curneyho v anketě Sportovec roku 2018 města Mladá Boleslav (anketa je na webu v levém sloupci dole). 


Jednou větou...


Biblické příběhy vyměníme za fluktuaci

Zajímá nás i váš pohled na změny zaměstnání, proto jsme fluktuaci věnovali lednovou anketu.

Partnerem lednové ankety je Nakladatelství Jan Vašut a tři z účastníků odměníme krásnou knižní novinkou Biblických příběhů pro děti, kterou ocení i dospělí.

K získání výhry stačí odpovědět na pár otázek prostřednictvím online dotazníku nejpozději do 29. ledna, a pak samozřejmě trocha štěstí při losování. 

Výherkyněmi kolekce belgických pralinek Rudolf Braun se v prosinci staly Hana Kučerová, Martina Vavřinová, Zita Čížková, Petra Holešáková a Iva Vachova. Upřímně blahopřejeme a přejeme dobrou chuť!


Dočetli jste do konce, děkujeme za pozornost a hodně úspěchů v roce 2019!

Předvýběr.CZ s.r.o. | Na Kozačce 7/1289 | 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

 Facebook  Instagram  Twitter  LinkedIn

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.