Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

díky všem, kdo jste dorazili na listopadové #HRkino a doufám, že se vám film Úsvit s Eliškou Křenkovou líbil.

Mám pro vás dobrou zprávu pro příští rok: náš listopadový průzkum ukázal, že vyšší výplatu očekává 51 % z vás, ale firem, které budou přidávat, je víc ‒ nejméně dvě třetiny, přičemž další čtvrtina ještě o změnách mezd nerozhodla.

Rád bych vám popřál krásný adventní čas, šťastné a veselé Vánoce a hodně štěstí, zdraví a úspěchů v roce 2024!

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Práci dostal proto, že slaví narozeniny ve stejný den jako šéf 

Vánoce má rád, už kvůli dětem, se kterými před pár dny psal dopis Ježíškovi. Bramborový salát ke štědrovečerní večeři připravuje on sám (bez salámu). Letos poslední rozhovor jsme vedli s Miroslavem Košnářem, výrobním ředitelem firmy Isoma. Dočtete se v něm ještě o štěstí v práci, o formulích 1 a o bondovkách a také o „nejšílenějším“ důvodu, pro který je možné získat práci: když se narodíte ve stejný den jako šéf. 

 

Co dělat, když jste dostali padáka?

V předvánočním čase bychom vám to rozhodně nepřáli, na druhou stranu štěstí přeje připraveným. V dnešní době výpověď z práce neznamená žádnou tragédii. Než cokoli podepíšete, měli byste si přečíst nový díl naší poradny, který vás provede situací, když vám zaměstnavatel dá výpověď. A jinak buďte v klidu, práce je dost. Klidně se hned obraťte na nás.  

 

Jednou větou...

 

Anketa na konec roku: Používáte mobil v autě?

Blíží se nejkrásnější svátky roku i novoroční oslavy, ke kterým patří i dobré víno. Tři z vás můžete vyhrát lahev vína od společnosti Dobrá nálada, která je vrchním dodavatelem vín pro všechny akce, které pořádáme.

Abyste se dostali do osudí, ze kterého vylosujeme tři výherce, stačí odpovědět na jednoduchou anketu, jestli a k čemu používáte mobilní telefon v autě. Odpověď odešlete online ideálně hned, ale nejpozději příští úterý 12. prosince. Výherce i výsledky zveřejníme v newsletteru po Novém roce.

 

Belgické pralinky Rudolf Braun v listopadu vyhráli Jiří Adamec, Petr Hanovec a Jana Siblíková. Blahopřejeme!

Veselé Vánoce a úspěšný rok 2024!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

        

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.