Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

rád bych Vás informoval, že jsme se stali generálním partnerem ženského pěveckého sboru Akordum. Kromě sportu a nadací tak podporujeme i kulturu.

Vám všem přeju hezké čtení a štěstí, pokud se na konci newsletteru zapojíte do ankety o vstupenky pro dva do kin sítě Cinema City. A pokud slavíte Valentýna, užijte si ho dneska!

Pro úplnost připomínám, že kdykoli budete chtít změnit práci, jsme tu pro vás ‒ podívejte se na web nebo napište.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Jak si u pohovoru správně říct o dobrou výplatu 

Téma, které zajímá každého, otevírá únorová online poradna: říct si o dobrou výplatu je vlastně hrozně jednoduché! Měli byste vystupovat sebevědomě, znát svoji cenu a nebát si o ni říct. Přečtěte si, jak na to ‒ a klidně nám napište svoje vlastní zkušenosti.

Mohlo by vás zajímat, že spolu s Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav jsme spustili i personální videoporadnu. Instagramově klipovitou formou videí chceme prostřednictvím sociálních sítí pomoct mladým lidem ve věku 15-20 let při vstupu na trh práce zprostředkováním rad způsobem, který je jim blízký. Zatím tam najdete rady, jak si říct o zvýšení platu, jak správně napsat životopis a jak můžou sociální sítě ovlivnit výsledek pohovoru, postupně doplníme další díly.

 

Firmy vítají děti i zvířata zaměstnanců, nabízejí prostor pro hry a relax

Skoro každý druhý zaměstnavatel nabízí lidem prostor pro aktivní odpočinek i prosté lenošení. S dítětem může přijít 9 z 10 zaměstnanců, 65 % zaměstnanců i s jiným rodinným příslušníkem; psi, kočky a jiná zvířata mají dveře otevřené u 59 % firem. Jen v 35 % podniků mají předepsaný dress code, ale jen u malého podílu zaměstnanců je jeho plnění součástí hodnocení. Ukázal to náš rychlý online průzkum mezi stovkou zaměstnavatelů.

 

Jednou větou...

 

Anketa: přispívá vám zaměstnavatel na kulturu a dovolenou?

Některé firmy přispívají zaměstnancům na sport, kulturu nebo dovolenou. Jednou z oblíbených možností jsou třeba dárkové poukázky do kin Cinema City.

Třem z vás teď nabízíme možnost vyhrát vstupenky pro dva: stačí odpovědět na jednoduchou anketu, jak přispívá váš zaměstnavatel na kulturu nebo dovolenou ‒ dotazník vyplňte ideálně hned, ale nejpozději v pondělí 20. února.

 

Držíme vám palce, ať vyhrajete, v březnu vám pošleme další porci novinek.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.