Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

jeden z našich nejnovějších průzkumů ukázal, že každý pátý člověk chce ještě letos změnit práci. Pokud mezi ně patříte, mrkněte na denně aktualizovanou nabídku volných míst, nebo nám rovnou pošlete svůj životopis.

Už víte, že pořád někde závodím. Hlásím, že tentokrát to bude na Czech Adventure Race, nejtěžším dobrodružně expedičním outdoorovém závodě pořádaném u nás.

A teď už vás zvu ke čtení srpnového newsletteru: na konci najdete i jména výherců naší letní soutěže.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Naše HR kino tentokrát uvádí životopisné drama Emila Zátopka

Loni v březnu jsme pozvali na filmové představení skoro stovku z vás, kdo jste našim prostřednictvím hledali práci. Naše další chystané akce stopla epidemie koronaviru. Teď se k našim plánům vracíme a tak se těšíme, že se s některými z vás potkáme 7. září zase v kině Pilotů na premiéře filmu Zátopek

 

Zveme vás na 16. Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021 

V sobotu 11. září v Kněžicích na Vysočině odstartují už pošestnácté tradiční cyklistické závody Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2021. Jedou se čtyři kategorie: 46 km, 23 km, dětské 1, 2 nebo 10 km a závody nejmenších účastníků v kategorii „baby“. Připravený je i doprovodný program pro děti a občerstvení pro celou rodinu. Partnerem pitného režimu je Rodinný pivovar Bernard, úrazové pojištění závodníků zajišťuje Pojišťovna VZP, a. s. (PVZP). Záštitu nad letošním ročníkem převzal šéf senátu Miloš Vystrčil. Srdečně vás zveme ‒ ať už jako závodníky nebo účastníky fajn akce.

 

Jednou větou...

 

 

Začátkem prázdnin jsme vyhlásili soutěž o kapesní projektor Philips za téměř 18 tisíc korun od společnosti Diskus a šest půlročních předplatných časopisu Mladý svět. Hlavní cenu vyhrála Klára Žáková, týdeník MS ve své schránce už brzy najde Petr Hanovec, Lukáš Fojt, Barbora Kulíková, Petr Směja, Tomáš Fafejta a Zuzana Hanusová. Děkujeme všem za zaslaná CV a výhercům blahopřejeme.

A to je pro dnešek konec! Díky za dočtení, další novinky vám pošleme zase v září.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.