Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

určitě už si užíváte skoro letní počasí. O to víc jsem rád, že věnujete chvilku našim novinkám.

Dnes vám přinášíme radu, jak se rozhodnout, když jste dostali nabídku lepší práce, ale přitom v té stávající děláte se skvělými lidmi. A také rozhovor s velkým fandou sportu a majitelem sportovní cestovky.

Pokud zrovna hledáte práci, klidně se ozvěte, nebo si ji rovnou vyberte na www.predvyber.cz, kam každý den doplňujeme nové nabídky.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Je šťastný, i když mu ze dne na den vypnuli svět

Je to trochu narážka na jeho jméno, ale i příběh jeho podnikání. Václav Štastný je totiž zakladatelem cestovní kanceláře Czech Sport Travel, kterou po deseti letech fungování vypiplal mezi špičku v oboru. A pak přišel kovid. Jak to zvládnul, ale i jak se dostal ke sportu nebo kde poznal svoji ženu se dočtete v 35. dílu našeho seriálu rozhovorů.

 

Mám vzít lepší práci, když v té stávající jsme fajn tým?

Pokud zrovna řešíte takovou situaci, může se vám hodit nejnovější článek v naší poradně. Není to tak velké dilema, jak to vypadá. Určitě se nevzdávejte svých přátel ‒ ale ani šance na lepší kariéru. Skloubit se totiž dá oboje. A jestli nějakou lepší práci zrovna hledáte, mrkněte se, koho zrovna hledáme, nebo nám pošlete svůj životopis.

 

Jednou větou...

 

Díky, že jste dočetli až do konce, ještě před letními prázdninami vám pošleme další novinky.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.