Pokud se vám email nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

počasí si s námi v těchto dnech hraje, určitě se už taky těšíte na pořádnou porci sluníčka. Ale zase v dešti se lépe čte, tak věřím, že si najdete chvilku na náš májový newsletter.

Rád bych připomenul, že už příští středu 29. května se koná naše další #HRsnídaně, tentokrát na téma efektivity vzdělávání a jejího měření s personální ředitelkou Zeppelinu Štěpánkou Zdvořákovou. Pokud jste se ještě nepřihlásili, neváhejte a ozvěte se raději hned.

A pokud vás zajímá fenomén LinkedInu, sítě, jejíž význam si začíná uvědomovat stále více lidí a firem, doporučuju vám zbrusu novou studii, která se zabývá českým LinkedInem, a také vás zvu na unikátní LinkedIn Summit 2019.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel
Předvýběr.CZ


Představujeme našeho nejlepšího obchodníka roku

Všichni v našem týmu se snaží udělat pro klienty maximum. Ale jen jeden může vyhrát soutěž obchodníka roku. V současnosti jím je Tomáš Kašpar, který u nás s přestávkami pracuje už sedm let a loni povýšil z pozice obchodního konzultanta na key account manažera. Pozvali jsme ho proto k dalšímu z rozhovorů. Přečtěte si o jeho vztahu k obchodu, ale i snaze o vlastní podnikání či třeba městě, kam by se rád někdy vydal.


Zveme vás na LinkedIn Summit 2019

Jde o první akci svého druhu v našem regionu. Pokud fandíte sociální síti LinkedIn, určitě byste neměli chybět na LinkedIn Summitu 2019, který se koná ve středu 12. června od 10 do 18 hodin v pražském CUBEX Centru. Na konferenci vystoupí špičky evropské centrály LinkedInu. Více informací o konferenci najdete na webu linkedinsummit2019.com, kde se také můžete přihlásit. A pokud půjdete, dejte nám vědět ‒ budeme tam taky!

Mimochodem, minulý týden vyšla unikátní studie #FenomenLinkedIn o českém a slovenském LinkedInu (stručně ji shrnul Forbes zde, celou si ji můžete stáhnout na webu CheckLi.cz.) 


#HRporadna: Dostala jsem skvělou pracovní nabídku, ale ‚jsem v tom‘. Mám to říct?

Nejnovější díl seriálu, který píšeme společně s online deníkem Tyinternety.cz, se zabývá otázkou, která trápí mladé ženy. Dali jsme dohromady tři jednoduché rady, jak změnit práci na začátku těhotenství ‒ přečtěte si je a dejte nám vědět i svůj názor. V souvislosti s mateřstvím by vás mohl zajímat i článek na iDnes.cz, podle kterého Češky tráví s dětmi na rodičovské dovolené velmi dlouhou dobu ve srovnání se světem.


Jednou větou...


Děkujeme za dočtení, další novinky vám pošleme zase za měsíc.

Předvýběr.CZ s.r.o. | Na Kozačce 7/1289 | 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

 Facebook  Instagram  Twitter  LinkedIn

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.