Novou práci najdete na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Pěkné dopoledne,

jestli trochu sledujete situaci na trhu, určitě jste už slyšeli, že firmy teď nabírají zaměstnance jako o závod. Což je dobrá zpráva i pro vás. Pokud se chystáte najít si nějakou lepší práci, vyberte si na našem webu nebo rovnou pošlete svůj životopis.

A protože je jaro, i když v posledních dnech dost aprílové, rozhodl jsem se zaběhat si s příznivci pohybu a vyhlašuji na středu 28. dubna HRun. Pokud se chcete přidat, napište mi.

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Co byste měli vědět, pokud vás čeká online pohovor

Poslední rok je stále běžnější, že vás firma, kam chcete nastoupit, pozve k pohovoru přes počítač. A tak jsme po radách, jak zvládnout představení naživo v sídle zaměstnavatele, sepsali i doporučení, jak zvládnout online pohovor. Hodně věcí je stejných; určitě si ale pečlivě zkontrolujte, co je v záběru a jak vypadá vaše pozadí, kočku nebo přítelkyni zavřete do jiného pokoje a předem si vyzkoušejte techniku.

 

Nový kolega Daniel Šebek hraje florbal za superligovou Bolku

Jako posila obchodního týmu k nám nastoupil Daniel Šebek. Je mu třicet dva let a od roku 1997 hraje florbal. Hodně dobře! Tak dobře, že Česko deset let reprezentoval v národním týmu. Poznali jsme ho díky našemu klubu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav, kde s trojkou na dresu #madeinBolka hraje jako útočník. Hrál i ve Švédsku a ve Švýcarsku. Kromě sportu má rád film, cestování a společenský život, takže k nám pěkně zapadne.

 

Jednou větou...

 

Vyhrajte nový román o alternativním Listopádu

Ve čtvrtek vyšla dlouho očekávaná knižní novinka Aleny Mornštajnové, jedné z nejoblíbenějších českých autorek současnosti. Její pátý román Listopád je fikce. Vrátí nás do Československa roku 1989, kdy ovšem sametová revoluce neskončí tak, jako v realitě ‒ hlavní hrdinka Marie skončí za účast na demonstracích na dvacet let ve vězení...

Knihu vydalo nakladatelství Host, které je partnerem dubnové ankety. Díky tomu pět z vás, kteří vyplníte náš krátký online dotazník, máte šanci vyhrát jeden z výtisků knihy. Odpovědi na dotazník odešlete nejpozději ve čtvrtek 29. dubna (ideálně ale hned).

 

Děkujeme, že nás čtete až do posledního písmenka. V květnu vám zase napíšeme.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.