Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

jen co začal nový rok, přivezli hráči Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav z finského Lempäälä svoji první medaili z prestižního Poháru mistrů. Díky, kluci!

Poděkovat chci i svým kolegům a kolegyním, kteří už potřetí mezi sebou vybrali příspěvek na užitečnou věc. Vybranou částku dorovnala i firma a tak jsme minulý týden mohli šéfce spolku Dobré víly dětem Angelice Nevěřilové předat 60 tisíc korun pro děti, o které se spolu se svým týmem víl stará.

A vám děkuju za přízeň a zájem o naše novinky. Až budete chtít změnit práci, nezapomeňte začít na našem webu, nebo mi prostě napište.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Poznáte, jestli vám nehrozí syndrom vyhoření? 

Lednové téma naší pracovní poradny otevírá důležité téma: jak poznat, jestli vám hrozí vyhoření a jak mu předcházet. Nepodceňujte to! Kvůli nebezpečně velkému množství pracovního stresu se snadno dostanete do stavu, ze kterého je těžká cesta zpátky. V článku najdete typické příznaky a především užitečné a přitom jednoduché tipy, jak se vyhoření vyhnout

 

Jak jste dopadli u pohovoru vám nejčastěji řeknou před novým rokem

Určitě to znáte: jdete na pohovor a pak čekáte, že vám dají z firmy vědět, jak jste dopadli. Zatím pořád je to nešvar, na který personalisty upozorňujeme. V průměru se zpětné vazby dočká 53 % uchazečů. Blížící se Vánoce bývají pro firmy motivací ke zlepšení: loni v prosinci se ozvali téměř 65 % uchazečům. Byl to vůbec nejlepší výsledek za uplynulý rok ‒ a podobně to bylo i v prosinci předloni a v roce 2020, kdy jsme začali sledovat chování zaměstnavatelů. Jaké jsou vaše osobní zkušenosti?

 

Jednou větou...

 

Díky, že jste dočetli až do konce. Letos se vám ozveme ještě jedenáckrát :-)

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.