Pokud se vám email nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobré ráno,

ani ne za měsíc už budeme znát novopečeného mistra florbalového Superfinále. Moc bych přál „naší Bolce“, aby mistrovský titul uhájili. Tenhle skvělý tým umí dělat radost celý rok - v březnu jim patří gratulace k vyhlášení týmu Sportovcem roku Mladé Boleslavi.

Tématem současnosti je kratší pracovní týden. Za sebe jsem jednoznačně proti, jak se můžete dočíst i v mém posledním blogu na iDnesu, ale kdo ví, jestli to není trend budoucnosti.

V dubnu se s vámi rád uvidím na našem druhém #HRworkshopu, který pořádáme ve spolupráci s Hráčskou fotbalovou unií. Obsah se bude točit kolem motivace a seberealizace ve sportu i podnikání, řečníky bude bývalý fotbalista Ondřej Herzán a kouč Marian Jelínek. Srdečně vás zvu!

Nakonec bych vám rád představil zajímavý nový benefit, se kterým přichází český startup myTimi - podrobnosti najdete v anketě, kde také můžete vyhrát možnost jejich služby vyzkoušet.

A snad nemusím připomínat, že pokud hledáte zaměstnance, jsme tady, abychom vám pomohli.

P. S. - Pořád ještě platí sleva 1000 Kč pro naše klienty na konferenci pro personalisty a zaměstnavatele In-Comms Forum, která se koná příští středu.

S jarním pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel
Předvýběr.CZ


Dvacet let sedí v jednom křesle

Kdo? Náš klient Martin Jeřicha, jednatel firmy Broadridge. Před dvěma desetiletími založil vlastní společnost, úspěšně ji prodal, ale zůstal věrný svému týmu programátorů. Pozvali jsme ho proto do dalšího dílu našeho seriálu rozhovorů a povídali si nejen o programátorech, ale i o tom, proč je v oboru tak málo žen, o jeho koníčcích, cestovatelském snu a také o tom, k čemu mohla být užitečná služba v předlistopadové armádě.


Jak funguje motivace ve sportu a co z toho využít v personalistice?

Ve středu 17. dubna pořádáme další #HRworkshop na téma motivace a seberealizace. Bývalý fotbalista Ondřej Herzán shrne vlastnosti profesionálního sportovce a jejich přesah do osobního života a načrtne možnosti uplatnění v pracovním „posportovním“ životě. Sportovní a manažerský kouč Marian Jelínek, který pracuje mj. i pro Jaromíra Jágra a Kateřinu Plíškovou, poukáže na paralely mezi vrcholovým sportem a byznysem se zaměřením na hodnoty a fair play. Pozvánku najdete i jako událost na Facebooku. Akce se koná od 9 hod. s předpokládaným ukončením do 12:30 hod. opět ve vyhlídkové kopuli Česko-německé obchodní a průmyslové komory na Václavském náměstí, kapacita je 80 míst, pro naše klienty je zdarma, pro ostatní zájemce za 3299,- Kč.


Sleva 15 % pro klienty Předvýběru.CZ: Konference Know How - Engagement a výkonnost v digitální sféře

Tradiční výroční konferenci tentokrát na téma engagementu a digitálních nástrojů v HR pořádá People Management Forum 9. dubna v Praze. Součástí konference jsou 4 workshopy a také panelová diskuse, která se bude věnovat tématu odměňování na přehřátém trhu práce. Přijďte si poslechnout zkušené kolegy z oboru a sdílet zkušenosti. Další informace včetně online registrace najdete na webu konference - pro naše klienty jsme vyjednali 15% slevu z nečlenské ceny: pro její získání uveďte do poznámky ve formuláři kód "PRED".


Jednou větou...


Dejte zaměstnancům moderní benefit: asistenta myTimi

Záleží vám na volném čase vašich zaměstnanců? Dejte jim to najevo a nabídněte jim atraktivní benefit, kterým se navíc můžete odlišit od většiny firem!

Portál myTimi, který nabízí služby virtuálního asistenta, který se postará o nejrůznější úkoly, od minulého týdne nabízí svoje služby i formou zaměstnaneckých benefitů, kdy firmy mohou nakoupit kredity, které poskytnou svým zaměstnancům. Takový benefit je mnohem originálnější než stravenky, které dneska lidé považují za samozřejmost. Jak celá služba funguje si můžete přečíst i v článku na Tyinternety.cz.

Timiho služby si ale můžete rovnou i vyzkoušet! Nejenom proto, že některé nabízí zadarmo - ale za účast v naší březnové anketě se dostanete do slosování o pět kreditů v hodnotě 1000 Kč k využití služeb myTimi.cz.

Logicky jsme dnešní anketu věnovali firemním benefitům. Online dotazník vyplňte zde a to nejpozději do 28. března.

Voucher v hodnotě 500 Kč na služby Liftago Taxi v únoru vyhrály Alena Bohatcová, Jana Kupková, Ilona Macháčková, Lenka Křížová a Alena Salavcová. Přejeme jim pěknou jízdu!


Dočetli jste do konce, ale nebuďte smutní - v dubnu se zase ozveme.

Předvýběr.CZ s.r.o. | Na Kozačce 7/1289 | 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

 Facebook  Instagram  Twitter  LinkedIn

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.