Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

přeji vám, aby poslední pracovní dny letošního roku proběhly v pohodě a blahopřeju, pokud jste se rozhodli, že si v novém roce najdete lepší práci. Od toho tu pro vás jsme a neustále doplňujeme nová volná pracovní místa.

Krásné Vánoce, hodně štěstí a zdraví a dobrou práci v novém roce 2022!

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Podporujeme linky Cesty z krize, pro Dobré víly jsme vybrali 70 tisíc

Jako první z firem jsme podpořili neziskovou organizaci Cesta z krize a pomohli jsme tak odvrátit zkrácení provozu bezplatných linek 116 000 proti šikaně, týrání a zneužívání dětí a 116 123, kde pomáhají zvládat úzkosti, psychická onemocnění a ztrátu smyslu života. Chcete-li, i vy se můžete přidat.

Advent je období, kdy už tradičně naši zaměstnanci pořádají dobročinnou sbírku. I letos jsme se rozhodli pomoct partnerskému spolku Dobré víly dětem. Firemní tým vybral úctyhodných pětatřicet tisíc ‒ a podle zavedené tradice Předvýběr.CZ sumu zdvojnásobil, abychom vílám mohli předat krásných 70 000 Kč.

Kromě toho jsme letos ještě podpořili výzvu Kolo pro Adama a projekt Černí koně na podporu handicapovaných dětských cyklistů.

 

Newsletter od vás dostal jedničku

Děkujeme všem, kdo jste minulý měsíc věnovali čas hodnocení našeho newsletteru. Informativní textový formát se líbí 82 % čtenářů a sedmi z deseti vyhovuje, že novinky posíláme jednou za měsíc. Nejvíc vás zajímají volná místa a informace z trhu práce o podmínkách pro zaměstnance (v obou případech to uvedlo 64 % dotázaných). Nejčastěji jste nás oznámkovali jedničkou.

Ze všech vyplněných dotazníků jsme vylosovali tři účastníky ankety, kteří od nás dostanou lahev kvalitního vína: Daniela Grechová, Misa Mravcova a Jaroslav Tříska. Na zdraví! 

 

Jednou větou...

 

 

Tip pro Ježíška: Pohádka o upajdách 

Pokud máte děti ve věku, kdy ještě rády čtou pohádky (nebo jim je čtete před spaním), rádi bychom vaší pozornosti doporučili ryze českou knížku Marcely Šedivé, zkušené učitelky češtiny a výtvarné výchovy.

Její malé potvůrky upajdy pár dní před Štědrým dnem vylezly z nory Ponury na řece pod Dvojkopcem a chtějí se stát hitem letošních Vánoc. Pohádka o upajdách hravým jazykem rozvíjí dětskou fantazii a tříbí smysl pro češtinu a jak potvrdili čtenáři z řad rodičů, kteří dostali první výtisky ještě před oficiálním vydáním, dobře se čte před spaním, aniž by děti usnuly dřív, než je to žádoucí.

Novinka je k dostání ve všech knihkupectvích nebo v e-shopu nakladatelství Vašut s 20% slevou za 239 korun.

Pro tři z vás máme knížku jako dárek, když do 15. prosince vyplníte jednoduchý dotazník, ve kterém se ptáme na vaši oblíbenou knížku z dětství a zjišťujeme, jaké osobnosti z vašeho oboru (nebo ze světa podnikání, kultury, sportu nebo odjinud) jsou pro vás inspirativní.

Díky, že nás čtete :-) Těšíme se na shledanou i v novém roce 2022!

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.