Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

a díky všem, kdo jste s námi běželi první čtrnáctikilometrový HRun. Na facebooku najdete krátké video.

Chystáte se změnit práci? Vyberte si ji na našem webu z desítek neustále aktualizovaných volných míst ‒ nebo pojďte pracovat k nám do Předvýběru.CZ: zrovna hledáme team leadera personálních konzultantek nebo personální konzultantku pro Prahu či Vysočinu.

Přeju vám prima čtení a těším se za měsíc zase na shledanou!

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

S dobrým vojákem Švejkem byl za večer v osmadvaceti lokálech - ale všechna čest, nikde neměl víc než tři piva

Řeč je o Petru Janoutovi, personálním šéfovi české pobočky japonské firmy Nippon. Původně nechtěl, abychom příběh zveřejnili, ale nakonec jsme ho přesvědčili. Je velkým fandou světově proslulého dobrého vojáka Švejka a spolu s kamarádem se nechali inspirovat k velké výpravě po pražských hospodách. Jak to dopadlo se dočtete v dalším z našich rozhovorů, ale poznáte i něco z japonské firemní kultury.

 

Jsme v Superfinále!

Čtyři vítězství ve čtyřech zápasech florbalového semifinále vynesla náš tým Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav do Superfinále. Zkraje května to byla napínavá jízda: nejdřív po špatném úvodu Bolka porazila Chodov 8:5, ve druhém utkání proti chodovskému týmu získala další bod za stavu 11:5. Třetí bod naši vybojovali na soupeřově domácím hřišti v prodloužení a o den později za stavu 7:2 postoupili do Superfinále. Máme z nich velkou radost ‒ a video Inside the Match #10 ukazuje autentické nadšení samotných hráčů po posledním vítězství play-off. Už za necelý měsíc se 12. června v pražské O2 areně v Superfinále 2021 utká hvězdný tým #MadeinBolka s ostravskými Vítkovicemi.

 

Jednou větou...

 

Nový román Aleny Mornštajnové Listopád vyhráli Jana Žaludová, Milan Hlavín, Michaela Blažková, Olga Machová a Jan Bachan. Blahopřejeme jim a přejeme příjemné čtení, všem ostatním díky za účast v naší dubnové anketě.

A to je pro dnešek všechno, těšíme se na shledanou u červnového newsletteru.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.