Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

už se těšíte na dovolenou? Nebo ji snad máte za sebou? Vlastně v obou případech si můžete nadělit lepší práci, pokud o nějaké změně přemýšlíte.

Teď je na to dobrý čas a tak zbytečně neváhejte a vyberte si skvělou práci na našem webu. Vůbec přitom neberte ohled na skutečnost, že Češi patří k nejvěrnějším zaměstnancům v Evropě (odkaz na článek najdete v krátkých zprávách).

A jestli rádi pomáháte, moc vás prosím, pomozte našim kamarádkám Dobrým vílám poslat 80 dětí z domovů na letní tábor.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Home office má svoje výhody, ale i nevýhody

Když si přečtete nejnovější příspěvek v naší poradně o práci z domova, možná se na ni budete dívat jinak než dřív. Samozřejmě má spoustu výhod a také už se ví, že zaměstnanci na home officu nelenoší (spíš naopak!). Ale má i řadu nevýhod, které vás koneckonců můžou stát prémie nebo postup v práci. Až si náš příspěvek přečtete, asi se nebudete divit, že náš nedávný průzkum ukázal, že jen pro 22 % Čechů je home office důležitý při hledání nové práce.

 

Pojeďte náš bike maraton a podpořte speciální kolo pro handicapované děti!

V září se pojede už 17. ročník tradičních cyklozávodů Předvýběr.CZ Bike Maraton Vysočina 2022. Pro letošek jsme ale připravili novinku: z každého zaplaceného startovného půjde část na podporu sportovní výzvy Kolo pro Adama a neziskové organizace Černí koně. Pomoct tak můžete i vy! Stačí se online registrovat na portálu Ptime.cz

Hlavní závod kategorie Elite je dlouhý 44 kilometrů (2 okruhy), v kategoriích Sport a Junioři si můžete vybrat trať dlouhou 22 kilometrů a stranou nezůstanou ani nejmenší závodníci od kategorie „baby“ (80-250 m) přes minižactvo (1 km) a mladší žáky (2 km) až po starší žáky (10 km).

Velkou radost máme z toho, že i letos bike maraton odstartuje předseda senátu Miloš Vystrčil.

 

Jednou větou...

 

Užijte si krásné léto! Newsletter o lidech a práci vychází i o prázdninách.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.