Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

 
 

Dobrý den,

pokud uvažujete o změně práce, a nejste si čímkoli jistí, mám pro vás tentokrát pozvánku ‒ už příští měsíc se koná veletrh pracovních příležitostí Profesia Days. Budeme tam a rádi vám poradíme, tak se určitě stavte.

Zářijový newsletter kromě obvyklého výběru zajímavostí z posledního měsíce obsahuje u druhou pozvánku: ať už sami rádi jezdíte na kole, nebo to baví vaše děti, přijďte na velodrom na Třebešíně, kde proběhne první ročník cyklozávodů GP Kaltmeyer Safe for Bike.

A pokud nehledáte ani práci ani vás nebaví sport, otevřete si lahvinku. Tedy - nejdřív se zapojte do naší aktuální ankety, vyhrát totiž můžete právě lahev dobrého vína. 

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
obchodní ředitel Předvýběr.CZ


Dělej, co máš dělat, když to máš dělat, i když se ti nechce

Touto zásadou se řídí Kamil Bareš, business development manažer Předvýběru.CZ, kterého vám představujeme v zářijovém rozhovoru. Vystudoval sice gastronomii, ale nakonec ho pohltil svět obchodu a personalistiky. Pracuje u nás skoro deset let a je vlastně firemním mužem číslo dva: kompletně má na starosti celý tým i provoz firmy.


Zveme vás na cyklozávody a Profesia Days

Tradiční podzimní událost Profesia Days, kde si můžete promluvit o změně zaměstnání nebo absolvovat zajímavé přednášky, se letos koná na výstavišti PVA Expo Praha ve dnech 23.-24. října. Srdečně vás zveme, budeme tam také, tak se určitě zastavte na našem stánku. Vstupenku zdarma získáte jednoduchou registrací na webu + navíc se tak zapojíte do hry o smartphone Xiaomi Redmi 6, chytré hodinky Xiaomi Amazfit Bip a dron SYMA X5C.

O dva týdny dříve, v sobotu 12. října, vás srdečně zveme na 1. ročníku cyklozávodů GP Kaltmeyer Safe for Bike, které zaštítila i 1. místostarostka Prahy 10 paní Jana Komrsková a Předvýběr.CZ je jedním z partnerů akce. Na velodromu na pražském Třebešíně proběhnou dva závody: od 10 hod. silniční kola (pro závodníky od deseti let až po dospělé), od 14 hod. horská kola (včetně odstrkovadel do 3 let). Připravený je i doprovodný program pro celou rodinu včetně tomboly o ceny, občerstvení a večerní ohňostroj. Přehled věkových kategorií a možnost online registrace najdete na události na Facebooku.

 

 

 

 

 

 

 


Jednou větou...

Anketa: Máte rádi víno?

Zářijovým partnerem ankety je společnost Dobrá nálada, která (nejenom nám) dodává vína. A tak jsme se rozhodli dát vám předčasný vánoční dárek ‒ tedy pokud vás vylosujeme jako výherce jedné z pěti lahví.

Stačí odpovědět na dvě otázky naší ankety: dotazník vyplňte online zde ideálně hned, ale nejpozději do 27. září.  

Srpnovými výherci publikace 300 sudoku do kapsy z Nakladatelství Jan Vašut jsou Eva Gunzelova, Oto Halfar, Michal Svoboda, Jakub Šnejdrla a Pavel Verner. Upřímně blahopřejeme!


Dočetli jste do konce. Děkujeme za pozornost, ve druhé polovině října se přihlásíme s dalšími novinkami.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu *|EMAIL|* jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, klikněte zde.