Hledáte lepší práci? Vyberte si z volných míst na Předvýběr.CZ.

Pokud se vám e-mail nezobrazuje správně nebo si ho chcete vytisknout, klikněte zde.

Dobrý den,

podle našeho nejnovějšího průzkumu skoro třetina firem počítá s tím, že na trhu bude více zájemců o práci. Přesto zaměstnavatelé dál počítají se zvyšováním mezd. Využijte příležitosti! Ještě před novým rokem si na našem webu můžete najít lepší práci.

Samozřejmě vás zvu ke čtení říjnového newsletteru, ve kterém najdete například rozhovor s naším velmi mladým, ale velmi úspěšným kolegou nebo pohled na to, co zajímá personalisty na vašem Facebooku nebo jiných sítích.

Se srdečným pozdravem,

František Boudný,
ředitel Předvýběr.CZ

 

Ideální klient neexistuje

Před sedmi lety do Předvýběru.CZ nastoupil David Duba jako do svojí první práce při studiu vysoké školy. Dneska je mu šestadvacet a je naším nejúspěšnějším obchodníkem. V rozhovoru s ním se dočtete třeba co a kde rád jí nebo že jako malý kluk neměl představu o práci snů, jenom věděl, že si chce vydělat na velký dům a auto (a dneska ho zajímá něco úplně jiného). Prozradí vám i svůj recept, jak se stát dobrým obchodníkem a dozvíte se také, že se o Vánocích chystá na Bali se svojí snoubenkou, kterou poznal v naší firmě.

 

Jaký vliv mají sociální sítě při hledání práce

Až se budete chystat najít si novou práci, myslete na to, že budoucího zaměstnavatele zajímá i to, co o sobě říkáte na Facebooku nebo Instagramu. Na druhou stranu se nebojte ukázat svoji pravou tvář, protože firmy zajímá i to, jak zapadnete do týmu. Naše online poradna vám nabízí pár užitečných rad, jak si vyladit svůj profil.

 

Jednou větou...

 

Belgické pralinky Rudolf Braun za účast v zářijové anketě vyhráli Leona Štefková, Ivana Deáková a Jaromír Hrubý. Blahopřejeme.

Díky, že nás čtete. I v listopadu vám pošleme mail s novinkami a zajímavostmi z trhu práce.

Předvýběr.CZ s. r. o. | Na Kozačce 7/1289, 120 00 Praha 2 | frantisek.boudny@predvyber.cz | www.predvyber.cz

facebook
instagram
twitter
linkedin

Tento newsletter dostáváte na adresu frantisek.boudny@predvyber.cz jako náš klient podle § 7, odst. 3 zák. 480/2004 Sb. Máte právo vznést námitku a pokud si newsletter už nepřejete dostávat, odhlaste se zde.